Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Роботизована система заміни шин. Це тільки початок

Багато трудомістких  робочих процесів можна прискорити за допомогою роботів. Останнім часом це стало стосуватися також заміни шин на легкових автомобілях.

Автомобілі стають все більш цифровими і багато їх функцій вже повністю автоматизовані. Проте деякі види робіт, наприклад, заміна шин, все ще вимагають багато фізичної роботи. Цю ситуацію вирішили докорінно змінити в американській мережі шинних майстерень Discount Tire, яка ввела в експлуатацію автоматизовану систему заміни шин від Robotire у першій філії в місті Фаунтін-Хіллс, штат Арізона. Значною мірою автоматизована технологія призначена для прискорення заміни шин, забезпечення точного монтажу та звільнення працівників майстерні від фізично важкої роботи.

Для автоматизованої заміни шин транспортний засіб спочатку потрібно поставити на підйомну платформу. Паралельно з цим з обох боків розташована система рейок, на якій невеликі гвинтові роботи розташовуються перед колесами, щоб послабити колісні гайки. Потім більші роботизовані руки знімають колеса, щоб поставити їх на шиномонтажний станок. Там спочатку знімають стару шину, потім встановлюють нову. Працівник має лише закріпити колесо на машині та накачати нову шину вручну. Перед монтажем, який знову ж таки автоматизований, шина балансується. Здебільшого це також робиться за допомогою роботів, хоча тут також невелику допомогу має надати працівник. Заміна шин роботами триває менше 25 хвилин. Для порівняння: професійні сервіси на своїх веб-сайтах вказують орієнтовний час від 30 до 60 хвилин.

Система Robotire, яка базується на камерах з високою роздільною здатністю, машинному навчанні та штучному інтелекті, теоретично може бути легко інтегрована в існуючі майстерні. Наразі Robotire нарощує виробництво своїх автоматизованих ліній збирання заміни шин на своєму заводі в Детройті з метою відправлення їх в інші майстерні в США найближчими місяцями.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.