Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Роботи Boston Dynamics знову станцювали разом – цього разу сім робопсів Spot кинули виклик кей-поп-групі BTS

Hyundai відзначила нещодавнє закриття угоди з виробником роботів Boston Dynamics черговим танцювальним відео за участю роботів, яке записали в рамках співпраці з найпопулярнішим південнокорейським бойз-бендом BTS. У ньому сім роботів Spot танцюють під пісню кей-поп-групи 2020 року «IONIQ: I’m On It» – вони рухаються в такт музиці й ідеально синхронізують всі рухи. Описувати танці словами сенсу немає – потрібно дивитися.

І хоча кей-поп-групи цілком може стати новим ринком для роботів Boston Dynamics, схоже, поки BTS не дуже турбуються про конкуренцію. У другому спільному ролику вони чудово відчувають себе в компанії роботів-танцюристів. Отже цілком імовірно, що в майбутньому нас чекають різного роду хореографічні танцювальні постановки за участю роботів Boston Dynamics.

У закулісному оповіданні про створення номера робототехніки Boston Dynamics Ерік Вітман зазначив, що команді спочатку було важко виконати всі побажання хореографа, який ставив танець. Але в остаточному підсумку розробники прописали кожен найменший рух і змогли домогтися бажаного результату.

Залишається згадати, що роботи Boston Dynamics не вперше демонструють вражаючі танцювальні навички і це вже другий спільний танець. Вперше разом вони станцювали під хіт шістдесятих «Do You Love Me» наприкінці 2020 року, ще до переходу під крило Hyundai.

Джерело: itc.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.