Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Розкриті терміни виходу автомобіля Xiaomi

Xiaomi збирається представити свій перший електромобіль у 2024 році. Про це повідомляє китайське видання Laoyaoba.

Аналітики вивчили представлений Xiaomi фінансовий звіт за третій квартал, зазначивши, що кількість тих, хто займається дослідженнями та розробкою нових технологій і продуктів співробітників, перевищила 13 тисяч осіб. Ця цифра становить 44 відсотки від загальної кількості працівників корпорації. Також із розкритих даних стало відомо, що в автомобільному підрозділі працюють понад 500 фахівців.

Згідно з відомостями з документів, робота над створенням перших автомобілів під брендом Xiaomi розвивається за планом. Зі звіту стали відомі терміни виходу електрокарів — так, серійне виробництво машин стартує в першій половині 2024 року.

З документів для інвесторів також випливає, що витрати на НДДКР (науково-дослідні та дослідно-конструкторські роботи) зросли на 5,7 відсотка до 3,2 мільярда юанів. Насамперед це пов’язано зі збільшенням заробітної плати співробітникам і зростанням витрат на дослідження.

Джерело: portaltele.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.