Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Розпізнавання облич в автомобілях: машина викриє злодія

Розблокування за допомогою розпізнавання обличчя вже давно відоме на мобільних телефонах. Незабаром воно також запобігатиме несанкціонованому використанню в автомобілях.

Інтелектуальний екран із системою розпізнавання облич у майбутньому має зробити викрадення автомобілів майже неможливим. Технологія під назвою “Driver Identification Display” була розроблена постачальником Continental та спеціалістом з біометрії Trinamix для запобігання несанкціонованому запуску двигуна. Технологія заснована на ідентифікації користувача, відомій зі смартфонів, яка розблоковує телефон тільки після ідентифікації за допомогою зображення з фронтальної камери. В автомобільній версії камера плавно і непомітно інтегрована в екран. Спеціальне розпізнавання шкіри має запобігти спробам маніпуляцій з фотографіями.

Окрім захисту від крадіжок, розробники бачать інші можливості застосування, наприклад, авторизація платіжних операцій з автомобіля. Асистент уваги, який в майбутньому стане обов’язковим в Європі, також може використовувати функцію відео для виявлення відволікання водія. 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.