Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Росіянам доведеться забути про Lexus та Infiniti

Влада Японії запровадила повну заборону на експорт преміальних автомобілів та мототехніки на ринок Росії. До списку санкцій потрапили транспортні засоби японських марок вартістю від 49 тисяч доларів. Їхні поставки на російський ринок зупиняться 5 квітня 2022 року.

Йдеться про низку популярних серед росіян моделей Toyota, Lexus та Infiniti. Зокрема, під обмеження потраплять преміальний позашляховик Infiniti QX80, рамні позашляховики Toyota Land Cruiser 300, Lexus LX та Lexus GX, преміум-седан Lexus LS, спорт-купе Lexus LC та мінівен Toyota Alphard у версії Executive Lounge.

Водночас бюджетні комплектації кросоверів Lexus UX та Lexus NX, а також седанів Lexus ES поставлятимуться. Не виключено, що на російському ринку залишаться Toyota RAV4 та Toyota Camry, виробництво яких, за деякими даними, відновлено на заводі під Санкт-Петербургом.

Джерело: www.autocentre.ua
Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.