Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 24.02.2021

Рішення Bosch для систем приводу ГРМ доповнені новими ременями, що працюють у масляній ванні

Підвищений ресурс завдяки особливому складу матеріалів, з яких виготовлені ремені.

  • Ремені в масляній ванні для різних моделей Citroën, Ford, Opel і Peugeot;
  • Зменшені втрати на тертя, знижені витрати пального та рівень шуму;
  • Більш плавна робота двигуна в порівнянні з ланцюговим приводом ГРМ;
  • Модельна лінійка ременів ГРМ Bosch покриває понад 95% усіх транспортних засобів з таким типом приводу в Європі.

Одночасне зниження середніх витрат пального та викидів CO2 – одна з ключових цілей розробки нових двигунів внутрішнього згоряння. Ремені ГРМ, що працюють у масляній ванні, – один з важливих кроків на шляху до цієї мети. Протягом останніх років виробники використовували такі ремені особливої ​​конструкції, як оригінальне рішення для своїх автомобілів. Компанія Bosch тепер також пропонує ремені, які можна експлуатувати в умовах масляних ванн. Нова лінійка, що входить до розширеного портфоліо автокомпонентів і рішень для систем приводу ГРМ Bosch, включає ремені для автомобілів Citroën, Ford, Opel і Peugeot.

Нові ремені ГРМ Bosch виготовлені зі спеціальної суміші зносостійких матеріалів, які відмінно підходять для роботи в умовах масляної ванни. На відміну від традиційної гумової суміші, новий матеріал стійкий до впливу моторного мастила. Завдяки цьому нові ремені відрізняються підвищеною зносостійкістю та дозволяють істотно збільшити інтервали заміни.

У порівнянні з ланцюговими приводами ремені, що працюють у масляній ванні, істотно знижують втрати на тертя. Це дозволяє зменшити середню витрату пального та викиди CO2. Одночасно нова технологія сприяє тому, що двигун працює більш плавно, та допомагає зменшити рівень шуму.

Програмне забезпечення Bosch ESI[tronic] 2.0 спрощує процес заміни ременів

Масляна ванна, в якій працюють ремені ГРМ, є частиною загальної системи змащення двигуна. Тому важливо використовувати саме те моторне мастило, яке рекомендує виробник, а також чітко дотримуватися інтервалів його заміни. За допомогою діагностичного програмного забезпечення Bosch ESI[tronic] 2.0, автомайстерні можуть легко визначити інтервали заміни мастила, рекомендовані кожним автовиробником. Одночасно вони отримують важливу інформацію про те, як правильно робити заміну ременів, що працюють у масляній ванні.

Доповнена новими ременями ГРМ, модельна лінійка Bosch тепер покриває понад 95% усіх європейських транспортних засобів з таким типом приводу. Ремені ГРМ Bosch повністю відповідають стандартам якості та надійності оригінальних ременів, які використовують автовиробники.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.