Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 18.11.2022

Салонний фільтр: асоціація німецьких інженерів рекомендує міняти його кожні шість місяців

Салонний фільтр в автомобілі слід міняти набагато частіше, ніж рекомендують автовиробники. Асоціація німецьких інженерів (VDI) рекомендує заміну кожні дванадцять місяців, а ще краще кожні шість місяців. На думку експертів, доцільно проводити заміну перед початком сезону пилку навесні та знову міняти фільтр на початку зими.

Поглинальна здатність салонного фільтра обмежена. Він більше не може виконувати свою функцію очищення, якщо перевантажений забруднювачами. З часом такий фільтр починає випускаюти бруд у потік повітря, а накопичені забруднювачі можуть стати живильним середовищем для цвілі та бактерій. Нові фільтри коштують невелику суму, а їх заміна займає лише кілька хвилин. З більшістю транспортних засобів це також можливо для неспеціалістів без будь-яких проблем, в іншому випадку допоможе фахівець у майстерні.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.