Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Санкції ЄС щодо білоруського постачальника пального не торкнуться його українських партнерів

Обмежувальні заходи Європейського Союзу щодо РУП «ВО «Білоруснафта» не позначаться на його українських партнерах. Про це йдеться в офіційному коментарі «Білоруснафти».

Крім того, у білоруській компанії заявляють, що також повністю легальному виконанню (в т.ч. без блокування платежів) підлягають контракти, укладені до набуття чинності санкційними обмеженнями щодо «Білоруснафти» (до 2 грудня 2021 р.).

«Співпраця компаній, які перебувають поза юрисдикцією Євросоюзу, з РУП «ВО «Білоруснафта» не забороняється і не тягне за собою автоматичного накладання санкцій ЄС», — йдеться в коментарі.

За даними Консалтингової групи «А-95», за 11 місяців 2021 р. «Білоруснафта» та її транспортні підрозділи постачили в Україну 341 тис. т дизельного пального, 116,3 тис. т скрапленого газу, 51,6 тис. т бензинів і 32,2 тис. т реактивного пального.

Як відомо, 2 грудня Європейський Союз затвердив п’ятий пакет санкцій щодо білоруського режиму за сприяння незаконному перетину зовнішніх кордонів держави-члена ЄС. Під обмежувальні заходи, зокрема, потрапили кілька великих білоруських компаній, в тому числі Белавія, Гроднозот, Хімволокно, Білорусьнефт, “Белшина”.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.