Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 25.07.2023

Свіжі тизери 2024 Skoda Scala та Kamiq – матричні світлодіодні фари

Великими дебютами Skoda, запланованими на решту року, безсумнівно, стануть наступне покоління Superb і Kodiaq, які будуть представлені цієї осені. Тим часом, чеський бренд готує до презентації компактний хетчбек Scala та невеликий кросовер Kamiq. Обгортки будуть зняті через тиждень, 1 серпня, а до того часу свіжі тизерні зображення показують, що стане однією з найважливіших змін, які принесе з собою фейсліфтинг.

За додаткову плату Scala та Kamiq 2024 року будуть пропонуватися з матричними світлодіодними фарами. Приємно бачити, як технологія просочується до менших і більш доступних автомобілів, адже вона вже давно використовується на Karoq, Octavia, Kodiaq, Enyaq і Superb. На Scala Skoda подовжує фари до решітки радіатора і додає смужки денних ходових вогнів у верхній і нижній частині фари. У кутах фар також розмістили денні ходові вогні, щоб надати п’ятидверному хетчу новий світловий почерк.

У випадку з Kamiq автовиробник зменшив індивідуальну світлодіодну стрічку, встановлену над новими трохи більшими фарами. Попередні тизери показали, що обидві моделі також зазнають деяких змін у задніх ліхтарях, але тут немає про що писати. Зрештою, це лише оновлення в середині циклу, яке відбудеться приблизно через чотири роки після запуску автомобілів у виробництво.

Ми не очікуємо якихось великих змін всередині, оскільки це означало б витратити багато грошей, які материнська компанія Volkswagen Group вважає за краще інвестувати в електромобілі. Оскільки Scala і Kamiq їздять на платформі MQB A0, швидше за все, м’які гібридні силові установки не плануються для фейсліфтингу. Нам доведеться почекати і побачити, чи буде Skoda продовжувати пропонувати дизельні двигуни, чи вирішить запропонувати тільки 1.0 TSI і 1.5 TSI.

Skoda пообіцяла збільшити частку електромобілів у своїх європейських продажах до більш ніж 70 відсотків до кінця десятиліття, чому сприятиме випуск шести електромобілів до 2026 року. З огляду на це, ми б не робили ставку на наступне покоління Scala і Kamiq, принаймні, не з ДВЗ.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.