Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 21.11.2022

Світове виробництво: 50 мільйонів нових автомобілів за дев’ять місяців

Світове виробництво легкових автомобілів зросло за перші дев’ять місяців 2022 року порівняно з аналогічним періодом попереднього року. Асоціація виробників ACEA нараховує 49,82 мільйона нових автомобілів, що відповідає збільшенню на 9 відсотків.

Однак виробництво автомобілів все ще не дотягує на приблизно п’ять мільйонів одиниць до короновірусного періоду. Найбільше зростання спостерігалося в Індонезії (зростання на 23 відсотки до 741 000 автомобілів) та Індії (зростання на 21 відсоток до 3,24 мільйона автомобілів).

Найбільше падіння зафіксували в Росії (мінус 66 відсотків до 340 тис. одиниць).

Китай залишається найбільшим виробником автомобілів – там з конвеєра сходить майже кожен третій новий автомобіль, виготовлений у світі. Частка Азії у світовому виробництві автомобілів становить 58 відсотків. Європа становить близько 20 відсотків, Північна Америка – майже 16 відсотків.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.