Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Світ не чекає падіння цін на пальне до 2024 року

Наступного року збережеться високий попит на пальне через відновлення економік після пандемії, вважають аналітики.

Вартість пального збережеться на високому рівні, щонайменше, до 2024 року, вважають аналітики компанії Wood Mackenzie, пише Reuters.

Причиною високих цін називаються перебої з постачанням російської нафти.

Також аналітики відзначають, що нафтопереробні заводи щосили намагаються задовольнити попит, що відновлюється після пандемії. Тиск має знизитися у другій половині 2023 року, коли очікується запуск кількох нових великих нафтопереробних заводів, у тому числі на Близькому Сході

За словами аналітика Алана Гелдера, зараз рекордні ціни на бензин і дизельне паливо в США, Європі та інших країнах знизили світовий попит на нафту, приблизно, на 1 мільйон барелів на добу, що становить, приблизно, 1% світового попиту.

Система виглядає дуже напруженою, поки не з’явиться невеликий запас нових (переробних) потужностей“, – сказав він.

При цьому зазначається, що прибуток НПЗ перебуває на рекордно високому рівні близько 30 доларів за барель.

WoodMac очікує, що наступного року ціни на нафту, в середньому, становитимуть близько 100 доларів за барель, порівняно зі 110 доларами цього року. Ціни на нафту марки Brent зараз перебувають на рівні близько 120 доларів за барель.

Гелдер сказав, що нафтопереробний сектор працює на максимумі, де це можливо, і приділяє першорядну увагу дизельному паливу, але пропозиція залишається недостатньою для задоволення попиту, оскільки економіка продовжує відновлюватися після пандемії COVID-19.

ОПЕК прогнозує уповільнення зростання попиту на нафту у світі наступного року до 2 млн барелів на добу з 3,36 млн цього року.

Джерело: korrespondent.net

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.