Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 22.08.2023

Сервісне обслуговування кондиціонерів R744: Waeco представляє комплект для модернізації

Компанія-спеціаліст з кондиціонування повітря пропонує автомайстерням новий комплект модернізації обладнання для обслуговування автомобілів з системами кондиціонування R744.

З 2017 року екологічно чистий CO2 (R744) використовується як холодоагент у деяких модельних рядах німецьких автовиробників. Обсяг сервісного обслуговування тут поки що керований, але він зростає. Власники перших автомобілів з системами кондиціонування повітря на CO2 поступово переходять від авторизованої майстерні до незалежної майстерні. Для цих майстерень все ще не варто інвестувати в спеціальну установку для обслуговування кондиціонерів R744, яка коштує від 7 000 до 10 000 євро, тож Waeco пропонує доступне рішення для обслуговування R744 на автомобілях з комплектом модернізації CO2.

З січня 2011 року діє заборона на використання холодоагентів з потенціалом глобального потепління вище 150 в автомобільних системах кондиціонування повітря. В якості альтернативи деякі виробники використовують вуглекислий газ в окремих моделях. CO2 забруднює навколишнє середовище в 1430 разів менше, ніж R134a. Крім того, газ має високу охолоджуючу здатність і доступний у всьому світі у великих кількостях за низькою ціною, зазначили вони.

Однак майстерні повинні стежити за високим робочим тиском систем R744, який приблизно в чотири рази вищий, ніж у звичайних систем кондиціонування повітря на R134a. З міркувань безпеки необхідне спеціальне обладнання. Не обов’язково купувати окрему установку для обслуговування систем кондиціонування CO2, тим більше, що в багатьох майстернях вже є як мінімум дві установки для обслуговування систем кондиціонування – для R134a і для R1234yf.

Щоб впоратися з високим тиском систем кондиціонування R744, шланги і фітинги, зокрема, повинні бути спроектовані відповідним чином. За допомогою комплекту для модернізації CO2 будь-який існуючий сервісний блок кондиціонерів Waeco може бути адаптований для обслуговування систем кондиціонування R744 всього за кілька кроків. Основним компонентом є 4-ходовий прецизійний фітинг з титану, укомплектований манометрами та високоякісними сервісними шлангами, який витримує робочий тиск від 120 до 140 бар.

За словами представників Waeco, до комплекту входить шкала холодоагенту, що не потребує технічного обслуговування. Фітинги, шланги та сервісні муфти зберігаються у зручному кейсі для майстерні. Прейскурантна ціна становить 2 600 євро. Очікується, що новий сервісний комплект буде доступний наприкінці серпня, повідомляє Waeco.

Читайте також: “Обслуговування систем кондиціонування: сучасні тенденції та ризики для автосервісу

Навчальний інтерактивний відеокурс “Системи кондиціонування автомобілів”

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.