Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 05.03.2023

Система безланцюгового приводу Schaeffler для вантажних електровелосипедів виходить на вулиці

Schaeffler, німецький постачальник комплектуючих для автомобілів, об’єднався з Heinzmann, спеціалістом з електроприводів, щоб створити інноваційну систему безланцюгового приводу під назвою Free Drive. Система спеціально розроблена для електричних вантажних та комунальних велосипедів, які ідеально підходять для перевезення вантажів у межах міста. Нещодавно компанія поставила перші велосипеди своїм першим клієнтам, що стало значним кроком на шляху до переосмислення мобільності для міст майбутнього.

За словами Маттіаса Цінка, генерального директора з автомобільних технологій Schaeffler AG, “електричні вантажні велосипеди заповнюють важливу прогалину, особливо в доставці товарів на останній милі”. Прогнозується, що ринок вантажних електричних велосипедів збільшиться з 630 мільйонів доларів США у 2021 році до 2,14 мільярда доларів США до 2032 року, що свідчить про значне зростання ринку.

Однією з ключових переваг Free Drive є те, що він не має ланцюга, ременя, зубчастих кілець, зірочок або інших механічних компонентів приводу, а це означає, що він набагато менш схильний до механічного зносу, ніж звичайні електровелосипеди. “З Free Drive заміна зношених приводних ланцюгів залишилася в минулому”, – сказав д-р Йохен Шредер, керівник підрозділу електромобілів компанії Schaeffler. Ця надійна конструкція знижує вимоги до технічного обслуговування, що є значним плюсом для операторів парків вантажних велосипедів.

Free Drive – це оптимально підібрана система, яка складається з педального генератора, приводного електродвигуна, індивідуального акумуляторного рішення та людино-машинного інтерфейсу (HMI). Вона створює постійний опір на педалі та забезпечує електроенергією двигун у маточині заднього колеса. Система продається компанією Heinzmann виробникам велосипедів та операторам автопарків. Генератор педалей, розроблений Schaeffler, є основним компонентом системи, і він сконструйований таким чином, що для натискання педалей потрібно значно менше м’язової сили, ніж для звичайних приводів електровелосипедів – це головна перевага для водіїв вантажних велосипедів, особливо на довгих маршрутах доставки.

Система безланцюгового приводу також відкриває абсолютно нові можливості в архітектурі велосипеда та конфігурації педалей, включаючи конструкції з двома, трьома або чотирма колесами, з дахом або без нього. Цифрова концепція bike-by-wire означає, що перемикання передач і перемикання між режимами роботи здійснюється за допомогою програмного забезпечення. Всі компоненти системи, що продаються компанією Heinzmann, взаємодіють один з одним за допомогою CAN-з’єднання.

Компанія CIP Mobility GmbH стала першим клієнтом, який замовив Free Drive, а її транспортні засоби mocci Smart Pedal Vehicles, розроблені як інноваційна платформа мікромобільності, першими почали використовувати цю систему. За словами співзасновника CIP Дімітріоса Бачадакіса, “партнерство між Schaeffler та CIP використовує інноваційну потужність та продуктивність для зміцнення позицій Німеччини як місця проведення досліджень та виробництва”. Вантажні велосипеди mocci виготовляються з високоякісного пластику, що підлягає вторинній переробці, а не зі сталі чи алюмінію, а передні та задні колеса складаються з одного конструктивного компонента, що робить їх менш вразливими.

Вантажні електричні велосипеди з безланцюговою системою приводу Free Drive можна використовувати для доставки їжі, пошти та ліків у центрі міста. Зображення: Schaeffler

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.