Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 08.04.2023

Складаний електромотоцикл, який поміщається в багажник автомобіля

Китайський виробник мотоциклів FELO представив на Токійському мотоциклетному салоні сучасну версію класичного мотоцикла Honda – Motocompo. Відомий як FELOTOO M One, цей складаний електричний мотоцикл може стати ідеальним рішенням для міського транспорту, адже він акуратно поміщається в багажник автомобіля. Інноваційний дизайн та передові технології роблять його справді унікальною та екологічною альтернативою для міських пасажирів.

Honda представила Motocompo в 1981 році як компактне і портативне рішення для міського транспорту. Мотоцикл вирізнявся мінімалістичним корпусом зі складним кермом і сидінням, що робить його легким у транспортуванні та зберіганні. Розроблений для розміщення в багажнику невеликих автомобілів, таких як Honda City, Motocompo приводився в рух невеликим двотактним двигуном об’ємом 49 куб.см. Хоча виробництво закінчилося в 1983 році, його унікальний дизайн і практичність принесли Motocompo відданих шанувальників і міцне місце в історії інноваційних рішень для міського транспорту.

Останніми роками спостерігається сплеск інтересу до компактних та екологічних транспортних рішень, що підживлюється зростаючим занепокоєнням щодо зміни клімату та потребою у сталому пересуванні містом. З розвитком технологій настав час для повернення складних мотоциклів розміром з багажник. Новий FELOTOO M One за дизайном дуже нагадує оригінальний Motocompo, але зі значними технологічними покращеннями, що робить його гідним конкурентом на зростаючому ринку електромобілів.

M One важить лише 37 кг, що робить його легшим за оригінальний Motocompo, який мав споряджену вагу 45 кг. Ця зменшена вага робить його ще більш портативним і зручним для міських пасажирів, яким доводиться перевозити його в багажнику або маневрувати на жвавих міських вулицях.

Замість оригінального 49-кубового двигуна внутрішнього згоряння, M One використовує електродвигун потужністю 1000 Вт, що живиться від акумулятора 48 В і 20 Ач. Ця батарея забезпечує близько 1 кВт/год, чого, за словами FELO, достатньо для запасу ходу в 100 км. Щоб досягти такого запасу ходу, M One повинен підтримувати середню швидкість близько 25 км/год. Хоча M One не створений для швидкості, він призначений для збільшення дальності поїздок містом без використання автомобіля.

M One також має функцію V2L (транспортний засіб, який може слугувати джерелом енергії) з розеткою 220 В змінного струму 50 Гц, що дозволяє запускати побутові прилади безпосередньо від акумулятора та інвертора мотоцикла. Ця функція додає універсальності електромотоциклу, оскільки він може слугувати мобільним джерелом живлення під час активного відпочинку на природі, кемпінгу або навіть у надзвичайних ситуаціях.

Хоча дехто може сперечатися, чи слід класифікувати M One як мотоцикл, чи як скутер або мопед. У будь-якому випадку, скутери та мопеди є підмножинами великого світу мотоциклів, що робить M One одним з найменших доступних електромотоциклів. Його унікальна класифікація сприяє його привабливості, оскільки він займає нішу між традиційними мотоциклами та скутерами, пропонуючи найкраще з обох світів з точки зору портативності та продуктивності.

Очікується, що M One дебютує в Китаї та, можливо, в Японії за ціною близько 2900 доларів США. Поява у продажу запланована на 4 квартал цього року. Відносно доступна ціна робить його привабливим варіантом для міських жителів, які шукають економічно ефективну та екологічно чисту альтернативу автомобілям або громадському транспорту. Оскільки ринок електромобілів продовжує зростати і розвиватися, M One має всі шанси задовольнити попит на екологічні та компактні транспортні рішення.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.