Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 15.03.2023

Скільки заробляє бос Mercedes?

Бос Mercedes Ола Келленіус заробив ще один додатковий мільйон євро у 2022 році завдяки високим показникам автовиробника – але трохи менше, ніж роком раніше. Згідно зі звітом про винагороду, опублікованим у вівторок в Штутгарті, його загальна винагорода за минулий рік склала близько 6,11 мільйона євро. За аналогічний період роком раніше Келленіус заробив 6,14 мільйона євро.

Винагорода була розділена на фіксовану частину в розмірі 1,73 мільйона євро і змінну частину в розмірі 3,86 мільйона євро. Змінна винагорода залежить, серед іншого, від досягнення певних цілей і частково виплачується з через певний період часу. Таким чином, генеральний директор заробив значно більше, ніж його колеги у виконавчій раді, чиї зарплати становили від 3,1 млн євро до 3,6 млн євро.

Завдяки розкішним моделям і підвищенню цін компанія отримала значно більший прибуток у 2022 році порівняно з 2021-м. Консолідований результат склав 14,8 мільярда євро. Це на третину більше, ніж у попередньому році, якщо враховувати лише операції, що продовжуються. Особливий прибуток у розмірі мільярда євро, отриманий завдяки виділенню вантажного бізнесу Daimler Truck, збільшив прибуток Групи до понад 23 мільярдів євро у 2021 році. У 2022 році дохід зріс на дванадцять відсотків до 150 мільярдів євро.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.