Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Скільки коштуватиме проїзд першим українським “гайвеєм”

В Укравтодорі озвучили вартість проїзду майбутньою першою платною дорогою України.

Проїзд першою платною дорогою в Україні становитиме близько вісім євроцентів (2,56 гривні) за кілометр. Але обов’язково за маршрутом буде альтернативна безкоштовна дорога, повідомив перший заступник голови Укравтодору Андрій Івко в інтерв’ю Forbes, яке цитує Хмарочос.

У 2022 році розпочалось будівництво першої концесійної дороги Краковець – Львів – Броди – Рівне, завдовжки приблизно 280 кілометрів.

23 грудня 2020 року уряд затвердив максимальний розмір плати за разовий проїзд автомобільними дорогами загального користування, побудованими на умовах концесії. Так, вартість проїзду концесійними дорогами в Україні має коливатися від 80 копійок до 4,6 гривні за кілометр.

Загалом на умовах державно-приватного партнерства планують розвивати й утримувати до 25 відрізків доріг. Це передбачається першою програмою ДПП у дорожній галузі України. У перспективі вона має охоплювати 20–25 проєктів або сумарно близько чотири тисячі кілометрів доріг різних категорій у різних частинах країни.

Джерело: texty.org.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.