Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Спостереження: легкові автомобілі стають важчими

Близько десяти років середня вага нових автомобілів, що продаються в Європі, залишалася незмінною. Зараз вона знову зростає: за підрахунками консалтингової компанії Inovev, середній легковий автомобіль у 2022 році важив близько 1 460 кілограмів – на 80 більше, ніж у 2019 році. Найважливішою причиною, ймовірно, є зростання частки електромобілів, які значно важчі за автомобілі з двигуном внутрішнього згоряння того ж класу через свої акумулятори; зовсім недавно їхня середня вага становила трохи менше 1 700 кілограмів.

На противагу цьому, вага інших приводних систем роками стагнувала. Після значного зростання в період до 2010 року, значення майже не змінилися до 2019 року. Середня маса плагін-гібридів навіть знизилася.

Експерти називають причиною цього, перш за все, тренд на позашляховики. Хоча позашляховики важчі за седани того ж класу, їх часто купують користувачі, які раніше користувалися автомобілями вищого класу. Таким чином, багато власників компактних позашляховиків пересідають з середньорозмірного седана, який має схожий профіль використання і коштує так само, але важить більше. Тенденція до зниження сегмента плагін-гібридів посилюється тим, що технологія, яка спочатку пропонувалася лише у вищому ціновому та розмірному класі, тепер прийшла і в компактний клас.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.