Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 19.08.2023

Співробітник Burger King, який не пропустив жодного дня роботи за 27 років, отримав $400 000. Але не від компанії.

Подумайте про своїх найвідданіших співробітників: надійні, добре ставляться, завжди на крок попереду.
Можливо, ви думаєте про когось, хто працює з вами роками. Можливо, це хтось, хто буквально ніколи не пропускав жодного робочого дня.

Таких працівників важко знайти, і вони варті додаткових зусиль, щоб утримати їх, чи не так? Можливо, є сенс зробити все можливе, щоб зробити таку людину щасливою.

27 років без жодного пропущеного дня

Кевін Форд, який працює на франчайзі ресторану в міжнародному аеропорту МакКарран у Лас-Вегасі. За 27 років роботи, як він сказав у відео TikTok рік тому, він не пропустив жодного робочого дня.

Це важлива віха. І коли він сказав деяким своїм колегам-працівникам, що він досяг цього, вони, за його словами, відреагували приємно – спочатку купили йому шматок торта (здається, від іншого продавця їжі в аеропорту), а потім зробили йому подарунок, що складався з таких речей, як пластиковий стаканчик зі Starbucks, цукерки, квиток у кіно, ручки та кілька інших предметів.

Форд здається хлопцем з хорошим настроєм, а ще він любив публікувати відео в TikTok. Тож він поділився безтурботним відео, де хвалився речами, які йому дарували на роботі.

Воно стало вірусним – я думаю, через позитивний погляд Форда на речі, через те, що він не пропустив жодного робочого дня за 27 років, і, нарешті, через те, що за більш ніж чверть століття відданої праці ці подарунки були не зовсім золотими годинниками.

Дива трапляються 

Після того, як відео дійсно стало популярним, одна з дочок Форда скористалася популярністю і запустила GoFundMe. Люди почали робити внески, і за місяць їхня сума зросла до 170 000 доларів. У Форда почали брати інтерв’ю у великих ЗМІ, таких як Today show.

Потім, як і в багатьох інших вірусних історіях, люди пішли далі, але внески продовжували надходити. І коли люди подивилися нещодавно, трохи більше року після першого вірусного відео Форда, вони зрозуміли, що загальна сума пожертв перевищила 400 000 доларів США.

“Це неймовірне диво, – сказав Форд у нещодавньому інтерв’ю. – Це прекрасне диво”.
Це, мабуть, унікальний випадок. Форд – переконлива особистість: батько-одинак, який виховує чотирьох дітей на свою зарплату в аеропорту. Його дочка сказала, що він цінував цю роботу частково тому, що вона забезпечувала його сім’ю медичним страхуванням.

У своєму нещодавньому інтерв’ю він додав, що єдиний раз, коли він пішов додому раніше за майже тридцять років роботи, це коли його батьки захворіли, а потім померли.

Компанія, яка, вочевидь, відповідає за прийом на роботу, минулого року зробила заяву, в якій похвалила Форда та його колегу чи колег, які, вочевидь, купили подарунки для нього за власною ініціативою.

Також, щоб внести ясність, здається, що подарунковий пакет, який люди вважали неадекватним, не був офіційним подарунком від компанії; це було більше схоже на щось, що колеги або його менеджер зібрали для Форда самостійно.

Проблема в тому, що іноді сприйняття стає важливішим за реальність. І це велика сума – фактично, $422,899 на цей момент. Варто замислитися над тим, що це говорить людям про Форда, про його роботодавця та про світ праці загалом.

Основні висновки

Цей приклад з реального життя, на який варто звернути увагу, є нагадуванням про те, що люди миттєво судять про вас і ваш бізнес. Насправді, можливо, є якісь найкращі практики, про які варто подумати саме на цю тему, наприклад:

  • По-перше, будьте проактивними. Якщо зазирнути глибше у відео Форда, то він каже, що саме він сказав своїм колегам, що у нього 27-та річниця роботи; не схоже, що вони знали про це. Втім, щоб відстежувати дати початку роботи, не потрібно багато зусиль, і це хороша ідея – робити це.
  • По-друге, встановлюйте очікування. Як тільки ви виростете до певного розміру, співробітники будуть досягати певних віх. Тож приємно святкувати такі перемоги. Якщо люди знають, що на свою п’ятирічну річницю (або 25-річчя) вони отримають відповідний подарунок, і, можливо, це буде відзначено публічно, це може стати цінною традицією.
  • Нарешті, діліться досягненнями співробітників з їхніми колегами і навіть з усім світом (з їхнього дозволу). Людям подобається відчувати, що їх цінують, і це також є хорошою рекламою для вашого бізнесу.
  • Чудового працівника варто утримувати. Так само, як і хорошу репутацію. Якщо ви можете утримати і те, і інше протягом 27 років, я вважаю, що це досить вражаюче досягнення.
Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.