Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Стали відомі ціни на перший турецький електричний кросовер TOGG

Турецька марка Togg розкрила вартість своєї першої моделі — електричного кросовера, товарна назва якого поки що невідома. Коштуватиме він від 1 до 1,6 мільйона турецьких лір (52,7-84,3 тис. доларів), пише портал Yemi.

Прийом замовлень відкриють днями. Запевняють, що перші клієнти почнуть отримувати свої електромобілі вже наприкінці березня чи на початку квітня. Водночас складати машини обіцяють за індивідуальними побажаннями. Вибрати можна не лише колір, а й обладнання.

До кінця року компанія розраховує передати клієнтам 20 тисяч електромобілів. За кросовером піде побудований на тій самій платформі електричний седан. Протягом кількох років гама розшириться до п’яти моделей, і до 2030 Togg хоче робити по мільйону машин щорічно. Проєкт розвивається за підтримки держави та особисто президента Туреччини.

У базовій комплектації Togg буде моноприводним, з одним 204-сильним електромотором та запасом ходу приблизно 300 км. Більш дорога версія отримає два мотори загальною віддачею 408 л.с. та більш ємну батарею. Автономність сягатиме 500 км.

Джерело: tesla-club.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.