Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Станції автономного живлення Tesla вже працюють в Україні

Станції Tesla Powerwall забезпечують роботу об’єктів критичної інфраструктури Київщини.

Ілон Маск передав українцям сонячні станції, які зараз забезпечують роботу об’єктів критичної інфраструктури Київщини.

Ілон Маск, окрім Starlink, передав Україні станції Tesla Powerwall. Сьогодні дві амбулаторії в Бородянці та Ірпені отримали сонячні панелі та системи збереження енергії Tesla Powerwall. Ці сонячні батареї та генератори здобули велику популярність в Америці. Енергетична система Powerwall має високу автономність і забезпечує резервне живлення під час відключень електрики”, – написав тоді міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Сьогодні він поділився результатами роботи станцій на деокупованих територіях. Там серйозні проблеми з електроенергією, а станції Tesla Powerwall надають резервне живлення під час її відключень. На доданому фото щасливі працівники амбулаторій у Бородянці, дякують за станції та бажають, щоб кожна амбулаторія на звільненій території мала свій Tesla Powerwall.

Джерело: auto.24tv.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.