Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Старт сервісної акції «Ремонт підвіски з вигодою»

Компанія Renault в Україні запускає сервісну акцію «Ремонт підвіски з вигодою» в офіційній дилерській мережі Renault.

Період акції: з 10.04 до 04.06.2023 р.

В РАМКАХ АКЦІЇ КЛІЄНТАМ ПРОПОНУЄТЬСЯ ВИКОНАТИ ДІАГНОСТИКУ ПІДВІСКИ від 299 ГРН З ПДВ*, ЯКА ВКЛЮЧАЄ:

  • діагностику підвіски, включно з перевіркою залишкової товщини та візуальним оглядом гальмівних колодок та дисків;
  • діагностику стану шин та дисків, включно з перевіркою залишкової глибини протектора;
  • перевірку рівнів гальмівної та охолоджуючої рідин;
  • діагностику АКБ.

ДОДАТКОВО:

  • Виконати заміну деталей підвіски та рульового управління із знижками** до 20% на запасні частини та 10% на роботи.
  • Придбати літню рідину для склоомивача 5л за акційною ціною 199 грн. з ПДВ.

* Акційна вартість діагностики – за 299 грн з ПДВ – рекомендована на період Акції і діє за умови виконання операцій із заміни запасних частин у Дилера Renault за результатами діагностики. Якщо клієнт не проводить ремонт у Дилера за результатами діагностики, то він оплачує повну вартість такої діагностики, яка визначається в залежності від моделі Renault та вартості нормогодини у окремого Дилера.

**Під «знижками» маються на увазі знижка до 20% на визначений перелік запчастин та знижка до 10% на роботи з їхньої заміни від звичайної рекомендованої роздрібної вартості товарів/робіт для власників автомобілів Renault. Перевірити належність до акційного асортименту, рекомендовану звичайну вартість (до надання знижки) та рекомендовану акційну вартість, за артикулярним номером можна на сайті: www.parts.renault.ua. Розмір знижки на запчастини та роботи є рекомендовани. Акція діє виключно в офіційній дилерській мережі Renault на підконтрольній органам державної влади території України (крім тимчасово окупованих територій). Кількість акційних запчастин обмежена

Знижки на запасні частини та матеріали надаються Клієнтам за умови їх встановлення у офіційного дилера Renault та реєстрації в системі My Renault www.my.renault.ua

Детальну інформацію з приводу повного переліку акційних запчастин, акційних цін, замін та аналогів дізнавайтеся в обраного дилера.

Умови Акції діють для фізичних осіб та юридичних осіб із автомобілями української реєстрації.

Більше деталей тут

Запис на сервіс тут Вік має значення

Для автомобілів віком понад 5 років*** на постійній основі діє оновлена програма лояльності «Вік має значення», в рамках якої незалежно від акцій, що тривають, клієнти отримують знижку до 20% на оригінальні запасні частини та роботи із їх встановлення.

Більше деталей тут

Обслуговування на офіційному сервісі Renault – не тільки якісне, а ще й вигідне!

MY RENAULT

MY RENAULT – персональна сторінка клієнта renault.

Зареєстровані власники автомобілів Renault і Dacia отримують додаткові бонуси в рамках сервісних пропозицій RENAULT та ексклюзивні пропозиції для їх автомобіля (ів), які недоступні власникам без персональної сторінки.

Станом на квітень 2023 року з My Renault вже понад 93 000 власників Renault.

*** під автомобілем старше 5 років, мається на увазі автомобіль починаючи із шостого року експлуатації ( з моменту першого продажу нового автомобіля). Наприклад, новий автомобіль було придбано в грудні 2017 року, протягом 2018-2022 рр. автомобілю виповнилось п’ять повних років, тому із 2023 року він може приймати участь в програмі.

Знижки за Програмою лояльності «Вік має значення» не додаються і не підсумовуються до знижок за іншими сервісними акціями, що проводяться в офіційній дилерській мережі Renault.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.