Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

СТВОРЕННЯ HYVIA

HYVIA, СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ГРУПИ RENAULT І PLUG POWER, ПОБУДУЄ ІНТЕГРОВАНУ ЕКОСИСТЕМУ ДЛЯ ЛЕГКИХ КОМЕРЦІЙНИХ АВТОМОБІЛІВ НА ПАЛИВНИХ ЕЛЕМЕНТАХ, У ТОМУ ЧИСЛІ ВИРОБНИЦТВО ЕКОЛОГІЧНОГО ВОДНЮ І МЕРЕЖУ ЗАПРАВНИХ СТАНЦІЙ В ЄВРОПІ

  • HYVIA стане першим гравцем на ринку з комплексною пропозицією, яке включає виробництво легких комерційних автомобілів на водневих паливних елементах, заправні станції, поставки екологічного водню, обслуговування та експлуатацію автопарків.
  • Спільне підприємство розгорне свою діяльність на чотирьох майданчиках у Франції.
  • Його метою є подальша декарбонізація транспорту в Європі і перетворення Франції в промислового, комерційного та технологічного лідера в цій сфері.

Інтегрована силова установка на водневих паливних елементах HYVIA разом з системою Renault E-TECH збільшить дальність пробігу до 500 км, при цьому на заправку потрібно всього 3 хвилини. Ці властивості не тільки дуже важливі для легких комерційних автомобілів, але і відповідають актуальним нормативним вимогам по декарбонізації міських центрів.

Перші три автомобілі HYVIA на паливних елементах будуть створені на платформі Renault Master і з’являться на ринку Європи до кінця 2021 року. Одночасно почнеться розгортання заправних станцій і системи виробництва екологічного водню:

  • транспортування товарів: кузов типу «фургон» и «шасі» для великих вантажів.
  • пасажирські перевезення: модифікація «міський автобус».

«Група Renault очолює розвиток транспорту на альтернативних видах палива і є європейським лідером в сфері електричних легких комерційних автомобілів. Завдяки HYVIA ми до 2030 року створимо найекологічнішу лінійку рішень мобільності на ринку. Наше спільне підприємство дозволить розгорнути унікальну інтегровану водневу екосистему – від автомобілів до інфраструктури і готових послуг для клієнтів. Завдяки цій передовій технології ми розширимо свою виробничу базу і відкриємо новий напрямок прибуткової діяльності в цьому перспективному сегменті у Франції», – заявив Лука де Мео, генеральний директор Групи Renault.

«Plug Power – це провідний виробник рішень для водневої екосистеми, на поточний момент ми поставили 40 000 систем паливних елементів і розгорнули 110 заправних станцій, на яких можна заправляти більше 40 тон водню в день. Plug Power є технологічним лідером зелених водневих рішень із застосуванням електролізу. За допомогою HYVIA ми принесемо водневу мобільність до Франції і Європи», – заявив Ендрю Марш (Andrew Marsh), генеральний директор Plug Power.

«Renault з 2014 року йде в авангарді розвитку водневих технологій і за цей час випустила понад сто легких комерційних автомобілів із силовими установками такого типу. Ми з радістю об’єднуємо зусилля з Plug Power, яка надає нам інтегровані системи для виробництва екологічного водню. HYVIA зі своїм комплексним пакетом водневих рішень намічає новий напрямок в сфері декарбонізації. Завдяки досвіду і напрацюванням Групи Renault і Plug Power компанія HYVIA має намір до 2030 року зайняти 30% європейського ринку водневих легких комерційних автомобілів». – сказав Девід Холдербах, генеральний директор HYVIA.

Про Групу Renault

Група Renault знаходиться в авангарді інноваційної мобільності, яка сьогодні змінюється зсередини. Завдяки альянсу з Nissan і Mitsubishi Motors і власній унікальній експертизі в сфері електрифікації Група Renault, в яку входять 5 брендів-партнерів (Renault, Dacia, LADA, Alpine та Mobilize), пропонує своїм клієнтам стійкі та інноваційні рішення в області мобільності. Компанія веде діяльність більш ніж в 130 країнах, в ній працює більше 180 000 чоловік, а в 2020 році її продажі склали 2,9 млн автомобілів. Група Renault готова до боротьби на ринку і має намір здійснити амбітну трансформацію, яка принесе велику користь. В її основі лежить розробка нових технологій і послуг, а також нова лінійка ще більш конкурентоспроможних, збалансованих і електрифікованих автомобілів. Група усвідомлює екологічні проблеми сучасного світу і до 2050 року має намір досягти вуглецевої нейтральності в Європі.

Про компанію Plug Power

Plug Power є провідним світовим постачальником готових інтегрованих рішень на базі водневих паливних елементів. Plug Power поставила понад 40 000 силових установок на паливних елементах, спроектувала і побудувала 110 заправних станцій, на яких щодня можна заправляти більше 40 тон водню, і є технологічним лідером в розробці екологічних водневих рішень на базі електролізу. Plug Power працює в Європі вже більше 10 років і здобула солідну репутацію в сфері водневого транспорту серед провідних європейських промислових компаній, логістичних операторів та автовиробників. Plug Power розгорнула кілька PEM-електролітичних установок в Німеччині, Франції, Нідерландах і Португалії. Компанія є світовим лідером за кількістю поставлених силових установок на паливних елементах для електричного транспорту. Це справжня трансатлантична компанія, яка підтримує Європейський союз в його стратегії по збільшенню частки транспорту з нульовими викидами до 2030 року і хоче до 2024 року довести частку екологічного водню, що використовується на транспорті, до 50%.

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.