Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 05.06.2021

СТВОРЕННЯ HYVIA

HYVIA, СПІЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ГРУПИ RENAULT І PLUG POWER, ПОБУДУЄ ІНТЕГРОВАНУ ЕКОСИСТЕМУ ДЛЯ ЛЕГКИХ КОМЕРЦІЙНИХ АВТОМОБІЛІВ НА ПАЛИВНИХ ЕЛЕМЕНТАХ, У ТОМУ ЧИСЛІ ВИРОБНИЦТВО ЕКОЛОГІЧНОГО ВОДНЮ І МЕРЕЖУ ЗАПРАВНИХ СТАНЦІЙ В ЄВРОПІ

  • HYVIA стане першим гравцем на ринку з комплексною пропозицією, яке включає виробництво легких комерційних автомобілів на водневих паливних елементах, заправні станції, поставки екологічного водню, обслуговування та експлуатацію автопарків.
  • Спільне підприємство розгорне свою діяльність на чотирьох майданчиках у Франції.
  • Його метою є подальша декарбонізація транспорту в Європі і перетворення Франції в промислового, комерційного та технологічного лідера в цій сфері.

Інтегрована силова установка на водневих паливних елементах HYVIA разом з системою Renault E-TECH збільшить дальність пробігу до 500 км, при цьому на заправку потрібно всього 3 хвилини. Ці властивості не тільки дуже важливі для легких комерційних автомобілів, але і відповідають актуальним нормативним вимогам по декарбонізації міських центрів.

Перші три автомобілі HYVIA на паливних елементах будуть створені на платформі Renault Master і з’являться на ринку Європи до кінця 2021 року. Одночасно почнеться розгортання заправних станцій і системи виробництва екологічного водню:

  • транспортування товарів: кузов типу «фургон» и «шасі» для великих вантажів.
  • пасажирські перевезення: модифікація «міський автобус».

«Група Renault очолює розвиток транспорту на альтернативних видах палива і є європейським лідером в сфері електричних легких комерційних автомобілів. Завдяки HYVIA ми до 2030 року створимо найекологічнішу лінійку рішень мобільності на ринку. Наше спільне підприємство дозволить розгорнути унікальну інтегровану водневу екосистему – від автомобілів до інфраструктури і готових послуг для клієнтів. Завдяки цій передовій технології ми розширимо свою виробничу базу і відкриємо новий напрямок прибуткової діяльності в цьому перспективному сегменті у Франції», – заявив Лука де Мео, генеральний директор Групи Renault.

«Plug Power – це провідний виробник рішень для водневої екосистеми, на поточний момент ми поставили 40 000 систем паливних елементів і розгорнули 110 заправних станцій, на яких можна заправляти більше 40 тон водню в день. Plug Power є технологічним лідером зелених водневих рішень із застосуванням електролізу. За допомогою HYVIA ми принесемо водневу мобільність до Франції і Європи», – заявив Ендрю Марш (Andrew Marsh), генеральний директор Plug Power.

«Renault з 2014 року йде в авангарді розвитку водневих технологій і за цей час випустила понад сто легких комерційних автомобілів із силовими установками такого типу. Ми з радістю об’єднуємо зусилля з Plug Power, яка надає нам інтегровані системи для виробництва екологічного водню. HYVIA зі своїм комплексним пакетом водневих рішень намічає новий напрямок в сфері декарбонізації. Завдяки досвіду і напрацюванням Групи Renault і Plug Power компанія HYVIA має намір до 2030 року зайняти 30% європейського ринку водневих легких комерційних автомобілів». – сказав Девід Холдербах, генеральний директор HYVIA.

Про Групу Renault

Група Renault знаходиться в авангарді інноваційної мобільності, яка сьогодні змінюється зсередини. Завдяки альянсу з Nissan і Mitsubishi Motors і власній унікальній експертизі в сфері електрифікації Група Renault, в яку входять 5 брендів-партнерів (Renault, Dacia, LADA, Alpine та Mobilize), пропонує своїм клієнтам стійкі та інноваційні рішення в області мобільності. Компанія веде діяльність більш ніж в 130 країнах, в ній працює більше 180 000 чоловік, а в 2020 році її продажі склали 2,9 млн автомобілів. Група Renault готова до боротьби на ринку і має намір здійснити амбітну трансформацію, яка принесе велику користь. В її основі лежить розробка нових технологій і послуг, а також нова лінійка ще більш конкурентоспроможних, збалансованих і електрифікованих автомобілів. Група усвідомлює екологічні проблеми сучасного світу і до 2050 року має намір досягти вуглецевої нейтральності в Європі.

Про компанію Plug Power

Plug Power є провідним світовим постачальником готових інтегрованих рішень на базі водневих паливних елементів. Plug Power поставила понад 40 000 силових установок на паливних елементах, спроектувала і побудувала 110 заправних станцій, на яких щодня можна заправляти більше 40 тон водню, і є технологічним лідером в розробці екологічних водневих рішень на базі електролізу. Plug Power працює в Європі вже більше 10 років і здобула солідну репутацію в сфері водневого транспорту серед провідних європейських промислових компаній, логістичних операторів та автовиробників. Plug Power розгорнула кілька PEM-електролітичних установок в Німеччині, Франції, Нідерландах і Португалії. Компанія є світовим лідером за кількістю поставлених силових установок на паливних елементах для електричного транспорту. Це справжня трансатлантична компанія, яка підтримує Європейський союз в його стратегії по збільшенню частки транспорту з нульовими викидами до 2030 року і хоче до 2024 року довести частку екологічного водню, що використовується на транспорті, до 50%.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.