Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Стипендія Bosсh Service «Автопланета» – перший крок до успішної бізнес-кар’єри

Автохолдинг «Автопланета» підбив підсумки щорічного соціального проєкту Стипендія Bosсh Service «Автопланета» та вручив іменні стипендії талановитим студентам українських вишів.

З 2008 року холдинг «Автопланета» є базою практики для студентів українських університетів. Протягом 9 років у ньому пройшли практику понад 1560 студентів за різними спеціальностями, 145 осіб отримали іменні стипендії та зі 121 учасником укладено контракт на працевлаштування. Цьогоріч стипендії отримали Кравченко Юлія (ХНТУ), Шепетило Владислав (ХДУ), Махлай Анастасія (ХДАЕУ) та Сидько Єгор (ХПТК ОНПУ).

«Ми розуміємо, що сьогодні молоді не просто знайти своє перше робоче місце, розпочати кар’єру, отримати практичні навички. Але й  у реального сектора економіки аналогічне завдання. Український бізнес стрімко розвивається, підприємства стають самодостатніми з великим потенціалом можливостей. Вони потребують якісного людського ресурсу – молодих хлопців і дівчат, які «вийшли зі стін» університетів. З року в рік ми бачимо все більше результативних кейсів, коли наші студенти починають працювати не тільки локально в групі компаній, а й за межами України під егідою «Автопланета». Наразі ми розвиваємо велику кількість проєктів за межами України:  виробничі,  інжинірингові, сервісні. І всі вони потребують працьовитих і обдарованих українських студентів» – коментує Роман Романов, засновник холдингу «Автопланета».

«Компанія Bosch вітає стипендіатів і всіляко підтримує ініціативу холдингу «Автопланета». Подібні проєкти допомагають посилити імідж Bosch Service серед активної молодої аудиторії та дають можливість студентам отримати цінний перший досвід практичної роботи. Автосервіси Bosch – це не тільки ефективні бізнеси, але й активні члени суспільства, що інвестують як у власний розвиток, так і в розвиток майбутніх професіоналів, менеджерів і, цілком можливо, успішних бізнесменів», – відзначив Олександр Лізун, регіональний керівник підрозділу з розвитку автосервісних концепцій Bosch.

Стипендія Bosсh Service  «Автопланета» – соціальна ініціатива, яка надає молодим спеціалістам, випускникам вишів, зробити перший крок до успішної бізнес-кар’єри. В рамках конкурсу автори кращих бізнес-проєктів отримують іменні стипендії протягом трьох місяців, сертифікат на проходження практики в холдингу, де вони мають змогу набути практичних навичок у роботі та отримати своє перше робоче місце.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.