Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Твердотільні акумулятори Quantumscape після 400 послідовних 15-хвилинних циклів швидкої зарядки зберегли понад 80% вихідної ємності

За 15 хвилин акумулятор заряджається з 10% до 80%.

Компанія Quantumscape, яка з 2010 року розробляє твердотільні акумуляторні батареї, поділилася новими даними, що демонструють прогрес у цьому напрямку. Твердотільні акумулятори Quantumscape витримали 400 послідовних 15-хвилинних циклів швидкого заряджання, зберігши після цього понад 80% вихідної ємності. Протягом 15-хвилинного циклу заряд акумулятора збільшується з 10 до 80%.

За словами Quantumscape, розроблена її фахівцями акумуляторна технологія – перша, здатна забезпечити такий результат. Як стверджується, вона дозволить скоротити час зарядки електромобілів за лічені хвилини, що сприятиме подальшому впровадженню електромобілів.

Нинішнім електромобілям зазвичай потрібно від 25 до 30 хвилин на швидкому зарядному пристрої постійного струму для поповнення заряду з 10% до 80% без шкоди терміну служби елемента. Досить великий час зарядки залишається предметом критики з боку тих, хто віддає перевагу автомобілям з двигунами внутрішнього згоряння, яким треба лише зупинитися, заправитися і вирушити в дорогу всього через 5-6 хвилин.

Розробки QuantumScape профінансовані великими автовиробниками, включаючи Volkswagen Group.

Джерело: www.ixbt.com

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.