Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 20.03.2023

Тепер ChatGPT можна інтегрувати у свої продукти

Якщо ви вже гралися з революційною мовною моделлю стартапу штучного інтелекту OpenAI і задавалися питанням, як ви можете використовувати цю технологію. Співзасновник OpenAI Грег Брокман і група дослідників компанії в понеділок оголосили в блозі OpenAI, що компанія надала спільний доступ до API для ChatGPT і Whisper, своєї моделі перетворення мови в текст. Це дозволяє розробникам створювати додатки або додавати функції до вже існуючих без необхідності будувати все з нуля.

У випадку з API ChatGPT розробники зможуть інтегрувати цю технологію у свої продукти для створення чат-ботів, віртуальних асистентів та інших продуктів без необхідності навчати та розміщувати власні мовні моделі. Однак можливості виходять далеко за межі чат-ботів, оскільки ця технологія, ймовірно, прокладе шлях до ери віртуальних асистентів, кодування природною мовою та автоматизованого маркетингу.

Наприклад, додаток для доставки продуктів Instacart незабаром запустить нову функцію, яка дозволить користувачам ставити запитання природною мовою на кшталт “Який корисний обід для моїх дітей?” або “Які є легкі варіанти сімейної вечері?”. Додаток використовуватиме технологію ChatGPT, щоб відповідати на ці запитання і рекомендувати рецепти та інгредієнти.

Quizlet, платформа онлайн-навчання для студентів, вже використовує ChatGPT для створення адаптивних репетиторів зі штучним інтелектом, які можуть викладати уроки та тестувати студентів.

ChatGPT підкорив світ наприкінці 2022 року завдяки своїй здатності вести розмови з людьми природною мовою. Безкоштовна дослідницька версія моделі зареєструвала понад 100 мільйонів активних користувачів менш ніж за два місяці з моменту запуску, а відеоролики про технологію набрали десятки мільйонів переглядів.

За словами Брокмана та його співавторів, команді OpenAI вдалося знизити вартість використання ChatGPT на 90 відсотків з грудня, і тепер вони “передають цю економію користувачам”. API коштуватиме $0,002 за 1000 токенів, або $2 за мільйон токенів. Токен – це дискретна одиниця тексту, що складається з одного слова або окремих частин слова, яку модель обробляє для генерації тексту. OpenAI стверджує, що один токен – це приблизно 4 символи, а 1 000 токенів – це приблизно 750 слів. OpenAI також випустила інструмент, який допомагає користувачам візуалізувати, як працюють токени.

OpenAI також заявила, що дані, передані через API, не будуть використовуватися для покращення сервісу, якщо організація не дасть на це згоди. Вона також оновила умови використання API, уточнивши, що користувачі є власниками вхідних і вихідних даних, згенерованих за допомогою мовних моделей на основі OpenAI.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.