Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Тестові польоти електролітака Alice на 9 пасажирів почнуться до кінця року

Американо-ізраїльський авіаційний стартап Eviation оголосив про підготовку до випробувань електро літака, розрахованого на дев’ять пасажирів. Як повідомляє New Atlas, днями виробник двигунів MagniX надав стартапу один з трьох своїх електромоторів EPU Alice, модернізованих спеціально для Eviation. Особливості електролітака – легкі матеріали, низький рівень шуму і запас ходу 814 км. Перші польоти призначені на четвертий квартал 2021 року.

Електричний літак Alice – це головний і поки єдиний продукт Eviation. За словами засновника Омера Бар-Йохая, в процесі проектування команда інженерів зосередилася на розробці мініатюрного і доступного рішення – Alice вміщує всього дев’ять пасажирів і двох пілотів і призначений для швидких перельотів між сусідніми містами. Підхід Eviation і MagniX нагадує стратегії розробників аеротаксі – партнери хочуть інтегрувати літак в існуючу інфраструктуру і знизити вартість регіональних перельотів за рахунок відмови від палива на користь електрики.

«Alice – це уособлення майбутнього авіатранспорту. Він повністю електричний, і в ньому використовуються легкі, потужні і надійні силові установки. Разом ми забезпечимо відмінні польоти – з нульовими викидами, без шуму і дешеві, і все це з аеропортів і в аеропорти, які будуть розташовані поруч з великою кількістю населених пунктів», — пояснив гендиректор MagniX Рой Ганзарскі.

Заявлений запас ходу Alice становить 814 км, а максимальна швидкість польоту – 407 км/год. Ці показники забезпечать три електродвигуни MagniX – легка система дозволить рівномірно розподілити мотори по корпусу літака і виділити додатковий простір для акумуляторів. Останні будуть важити більш ніж 3,7 тонн – більше половини від загальної ваги Alice у 6,6 тонн. Розробникам вдалося компенсувати масив акумуляторів за допомогою композитних матеріалів – без акумуляторів Alice важить трохи більше за великий позашляховик.

Eviation вже зібрала прототип літака, встановила перший двигун MagniX і зараз чекає постачання двох, що залишилися. Компанія також подала заявку на сертифікацію прототипу в Федеральне управління цивільної авіації США. Коли Eviaiton отримає усі електромотори і відповідний дозвіл на тестування, Alice відправиться на серію випробувань. Eviation перевірятиме ефективність свого рішення до кінця 2022 року, а потім перейде до комерціалізації літака.

Джерело: hightech.plus

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.