Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 26.09.2020

Технологія автоматизованого паркування від Ford, Bedrock і Bosch

  • У США провели випробування першого інфраструктурного рішення для автоматизованого паркування
  • Завдяки складному набору інфраструктурних датчиків, автомобілі самостійно переміщаються і паркуються всередині закритого гаража Bedrock
  • Технологія автоматизованого паркування збільшує місткість паркінгу та полегшує водіям завдання пошуку вільного місця на стоянці

Ford Motor Company, Bedrock і Bosch запускають проєкт за участю підключених тестових автомобілів Ford Escape, які самостійно пересуваються і паркуються в закритому гаражі Bedrock, використовуючи розумну інфраструктуру Bosch.

Дослідження проходять поблизу Корктауна, на майданчику нового підрозділу мобільних інновацій Ford у Детройті. Підрозділ буде залучати новаторів і революціонерів у галузі мобільності з усього світу для розробки, тестування і запуску нових рішень для міського транспорту, поліпшення доступу до мобільності.

«Ми послідовно шукаємо можливості для розширення нашого набору передових технологій допомоги водієві Ford Co-Pilot360, які дозволять почуватися більш впевнено за кермом. Ми віримо, що технологія автоматизованого паркування має велике майбутнє», – зазначає Кен Вашингтон, технічний директор автомобільної компанії Ford.

«Співпраця з Bosch і Bedrock відповідає нашому баченню майбутнього, в якому автомобілі стануть більш автоматизованими, але використовуватимуть менше бортових комп’ютерів, що допоможе поліпшити їх дизайн, комплектацію та цінову доступність».

Підключенні автомобілі та розумна інфраструктура полегшують автоматизоване паркування

Підключені тестові автомобілі Ford мають високий рівень автоматизації завдяки зв’язку між комплексом автомобіль – інфраструктура та інтелектуальною паркувальною системою Bosch. Інфраструктурні датчики розпізнають і визначають місце розташування транспортного засобу, щоб управляти його маневрами під час паркування, виключаючи наїзд на пішоходів та інші перешкоди. Якщо інфраструктура фіксує щось на шляху транспортного засобу, автомобіль негайно зупиняється.

«Для Bosch, автоматизована система паркування – це результат об’єднання нашого міждисциплінарного досвіду в галузі мобільних і будівельних технологій для створення розумного інфраструктурного рішення, яке покращить повсякденне життя, — коментує Майк Мансуетті, президент Bosch у Північній Америці. – Ця технологія дозволяє споживачам побачити переваги високої автоматизації на прикладі такого завдання, як паркування в гаражі».

Після прибуття в гараж водій залишає автомобіль у визначеному місці та за допомогою мобільного додатку запускає режим автоматизованого паркування. Водії також можуть використовувати додаток, щоб викликати автомобіль назад у зазначену зону посадки. Це прискорить процес паркування та позбавить водія від необхідності шукати авто на стоянці.

Демонстраційний проєкт розташовується на першому поверсі гаража розробницької компанії Bedrock. Він відповідає баченню Bedrock по об’єднанню забудови без інженерних комунікацій з новітніми технологіями в галузі паркування та мобільності. Зокрема встановлення першої на Середньому Заході автоматизованої паркувальної системи, яка паркує та розміщує автомобілі в підвалі будівлі, використовуючи навантажувальні платформи на рівні проїжджої частини.

«Ми прагнемо бути в авангарді ініціатив у галузі паркування та мобільності в Детройті, тому що ми усвідомлюємо важливість взаємозв’язку між нерухомістю та мобільністю, – говорить Хізер Уілбергер, директор з інформаційних технологій Bedrock. — Крім значної економії часу, для нас це рішення є першим кроком на шляху до впровадження автоматизованого паркування в місті, яке забезпечить максимальну зручність для наших орендарів, гостей, сусідів та жителів».

Технологія автоматизованого паркування автомобілів буде доступна для орендарів гаражів та приватних екскурсій до кінця вересня.

Технологія автоматизованого паркування збільшує місткість паркінгу та полегшує водіям завдання пошуку вільного місця на стоянці

Використання автоматизованого паркування допомагає розмістити на тій же площі на 20% більше автомобілів. Рішення може бути застосоване, наприклад, у складальному гаражі, або інтегровано в інфраструктуру нових паркінгів на етапі планування, щоб оптимізувати дизайн для максимальної місткості.

Технологія не лише спрощує паркування, але також дозволяє автомобілю самостійно заїжджати на територію гаража, щоб скористатися такими послугами, як зарядка або мийка.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.