Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 19.08.2023

Технологія паливних елементів Schaeffler: більше потужності на одиницю об’єму

Паливні елементи стають дедалі ефективнішими. Компанії Schaeffler вдалося отримати більше енергії з центрального компонента.

Постачальник автомобільних компонентів Schaeffler обіцяє нову генерацію біполярних пластин для паливних елементів з високою щільністю потужності та дизайном, оптимізованим для великомасштабного виробництва. Кажуть, що стеки з металевими пластинами розміром DIN A4 забезпечують 4,6 кіловат на літр, що приблизно на 20 відсотків більше потужності, ніж у попереднього покоління. Крім того, компанія заявляє про особливо довгий термін служби. Біполярні пластини можуть використовуватися як у прототипах і дрібносерійному виробництві, так і у великому виробництві.

В системі паливних елементів використовуються кілька сотень біполярних пластин. Там вони відокремлюють і розподіляють технологічні гази, а також відводять воду, що утворюється. З 400 пластин створюється стек потужністю до 140 кіловат, чого достатньо для живлення легких комерційних автомобілів. Важкі вантажівки використовують два паливні елементи. Schaeffler бачить майбутнє за водневою технологією як альтернативою акумуляторам, особливо для вантажівок, що здійснюють далекі перевезення.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.