Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 26.07.2023

Технологія твердотільних акумуляторів: Mahle співпрацює з Pro Logium

Німецький постачальник автомобільних запчастин Mahle та тайванська компанія Pro Logium, що спеціалізується на виробництві акумуляторів, підписали меморандум про взаєморозуміння щодо розробки та оцінки рішень з терморегулювання для твердотільних батарей наступного покоління. Твердотільні елементи мають значні переваги в безпеці експлуатації та щільності енергії порівняно з літій-іонними батареями. Вони забезпечують більший запас ходу та безпеку, повідомляє Mahle.

В рамках співпраці обидві компанії мають намір зосередитися на конкретних рішеннях з терморегулювання для нових акумуляторних систем з технологією клітин від Pro Logium. Метою є розробка конкурентоспроможних акумуляторів з високою ефективністю, щільністю енергії, терміном служби і можливістю швидкої зарядки. Це також передбачає збільшення терміну служби акумуляторів, що також матиме позитивний вплив на ринок вживаних електромобілів.

“Співпраця з Pro Logium – це абсолютна безпрограшна ситуація. Об’єднавши ноу-хау обох груп, ми розробимо майбутні технології акумуляторів з чудовими властивостями”, – сказав Арнд Франц, голова правління і генеральний директор Mahle Group, згідно із заявою.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.