Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Тизер доволі симпатичного таємничого електромобіля опублікувала китайська компанія Baojun

Baojun, дочірня компанія спільного підприємства SAIC-GM-Wuling (SGMW) у Китаї, опублікувала тизер таємничого електромобіля. Позашляховик, який досі не має назви, поєднує в собі позашляховий стиль і дуже невеликі розміри, схожі на концепт-кар, близький до виробництва.

Електромобіль має квадратний силует із традиційними для SUV пропорціями, які нагадують дитячий Ford Bronco. Він дуже компактний, мабуть, менший за Suzuki Jimny. Дизайн зовнішності – це фактично прямокутник із закругленими краями.

Панель радіатора виконана в стилі Honda з прихованими світловими прямокутними  з обох боків і з повною відсутністю будь-якої емблеми. Інші особливості включають короткі звиси, нефарбовані позашляхові бампери, короткий капот, квадратні колісні арки та інтегрований багажник на даху. Двері займають значну частину кузова в профіль, що говорить про коротку колісну базу автомобіля. Нарешті, задня частина має сучасні світлодіодні  ліхтарі та надійну конструкцію дверей багажника.

Відео-тизер було показано під час запуску на ринок Baojun KiWi, який є оновленою версією E300. Баоцзюнь також поділився відео на своїй офіційній сторінці в китайській соціальній мережі Weibo. Враховуючи терміни презентації та надкомпактні розміри автомобіля, цілком можливо, що він розділить свою платформу з Baojun KiWi та Wuling Hongguang Mini EV, хоча поки що нічого не підтверджено.

Що стосується трансмісії, місцеві ЗМІ припускають, що позашляховик може отримати два електродвигуни, які забезпечать можливість повного приводу та загальну потужність 108 к.с. – двигун Baojun KiWi. Позашляховик також може отримати велику батарею від KiWi Plus, ємністю 31,9 кВт-год, що забезпечує електромобілю пристойний запас ходу більше  300 км.

Як повідомляють китайські автомобільні новини, очікується, що цей електромобіль дебютує як концепт на автосалоні в Гуанчжоу в листопаді цього року. За чутками, продажі в Китаї почнуться в першому кварталі 2023 року.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.