Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Топова пропозиція: Bentley Flying Spur Speed

У Bentley версія Speed ​​​​завжди позначає найпотужнішу версію моделі в звичайному асортименті. Цього варіанту не вистачало новому Flying Spur до цього моменту. Новий Flying Spur Speed ​​також є однією з останніх британських моделей, які все ще можуть мати під капотом легендарний двигун W12, пояснює Bentley.

Звичайний Flying Spur з двигуном W12 вже був знятий з виробництва в травні 2022 року. Відтоді комбінація W12 і Flying Spur була доступна лише у варіанті Mulliner. Тепер W12 повертається у спортивній версії Speed ​​​​.

Позиційована вище моделі S, нова модель Flying Spur Speed ​​​​має додаткові 85 к.с. і 130 Нм крутного моменту, щоб виправдати своє положення в ієрархії. Загалом потужність складає 635 к.с. і 900 Нм. Цього достатньо, щоб розігнати розкішний лайнер з місця до 100 км/год за 3,8 секунди. Максимальна швидкість встановлена ​​на рівні 333 км/год.

Bentley адаптувала конфігурацію восьмиступінчастої коробки з подвійним зчепленням ZF від Continental GT. Вибір режимів водіння Comfort і Sport змінює розподіл крутного моменту повного приводу на обидві осі. Рульове керування всіма колесами забезпечує маневреність, незважаючи на розміри, а активна стабілізація крену зменшує нахил кузова в поворотах.

Сталеві гальмівні диски 420 на передній осі в поєднанні з червоними гальмівними супортами також запозичені від Continental GT. За чорні суппорти доведеться заплатити окремо.

Додаткові деталі ручної роботи з карбону забезпечують стриманий спортивний вигляд. Передній фартух має спліттер, бічні пороги мають вставки з логотипом Bentley, в задній фартух інтегрований дифузор, а кришка багажника отримала спойлер. Додаткова специфікація Blackline перетворює всі блискучі частини корпусу в чорний колір. До них належать решітка радіатора, рамки бічних вікон, дверні ручки, рамки фар і вихлопні труби. Спортивний вигляд довершують спеціально розроблені 22-дюймові легкосплавні диски, які доступні в різних варіантах.

Bentley оновлює інтер’єр, який пропонується в 15 різних кольорах на вибір, додає спортивні педалі, нову графіку для приладів, різні написи Speed ​​​​і нові пороги. Bentley Flying Spur Speed ​​вже доступний. Однак ціни британці соромʼязливо не називають.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.