Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Топ-5 автомобільних прем’єр цієї зими

Кінець року був дуже багатий на автомобільні новини, деякі з представлених машин чекали дуже довго. І їхні продюсери не розчарували публіку. Однак у найближчі зимові місяці ми матимемо ще кілька презентацій нових моделей, які обіцяють бути дуже цікавими. За допомогою Carsweek ми представляємо вам 5 прем’єр, які відбудуться до кінця цього чи перших двох місяців наступного року.

Електричний Chevrolet Silverado

Електричні пікапи поступово захоплюють світовий автомобільний ринок, тому бажання GM йти в ногу з часом цілком зрозуміле. Електричну версію знаменитого Silverado буде представлено 5 січня 2022 року.

Машина буде побудована на платформі GM Ultium, яка є основою нового електричного пікапа Hummer. GM вже публікувала зображення нової машини, яка привертає увагу своїм скляним дахом. Пікап також отримає поворотний задній міст і зможе проїхати близько 640 км. без підзарядки, що є дуже вражаючим досягненням для автомобіля цього класу.

Електричний седан Hyundai Ioniq 6

Hyundai активно електрифікує свій модельний ряд, де після вдалого Ioniq 5 має дебютувати Ioniq 6. Прем’єра моделі відбудеться у лютому 2022 року, і це буде седан. Що відомо, так це те, що він буде схожий на Porsche Boxster. Технічні деталі відсутні, але очікується, що електромобіль матиме вражаючу аеродинаміку, яка дозволить проїхати 700 км без підзарядки.

Mercedes-Benz Vision EQXX

Початок наступного року буде досить насиченим для німецького преміального бренду. Вже 3 січня публіці буде показано концепт електромобіля Vision EQXX, серійну версію якого буде завантажено на конвеєр на початку 2023 року. Цей автомобіль має продемонструвати можливості Mercedes у електромобілях, пропонуючи пробіг 1000 км.

Якщо серійну версію вдасться зберегти ці параметри, це стане серйозним ударом по конкурентам виробника зі Штутгарту. Німці поки що не розкрили дизайн електромобіля, але єдине офіційне зображення припускає, що це буде спортивна модель.

Ford Ranger Raptor

На офіційній прем’єрі Ranger стало зрозуміло, що компанія випустить спортивну модифікацію моделі і навіть був показаний офіційний тизер. Зображення не було показано, але звук двигуна було чутно. Він матиме дві турбіни, а потужність досягне 400 к.с. Швидше за все це буде 2,7-літровий двигун від Ford Bronco, який зараз має потужність 330 к.с. Чи так це стане ясно в лютому.

Suzuki Alto

В даний час на ринку представлено 9 покоління моделі, що дебютувала в 1979 році. Очікується, що нове покоління отримає більш незграбний, але при цьому більш сучасний дизайн. Довжина нового Alto становитиме 3395 мм, що є гідним показником для автомобіля автомобільного класу, але також на 25 мм менше, ніж у попередника. Висота буде збільшена на 45 мм і досягне 1525 мм. Вже зараз зрозуміло, що силовий агрегат буде м’яким гібридом, а подробиці стануть відомі наприкінці року.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.