Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 09.02.2023

Тренди: Kia Rio буде знято з виробництва в Європі

Звичайний сегмент B в Європі скорочується, і все більше брендів виходять з цього класу автомобілів. Ford Fiesta знімається з виробництва, а VW Polo також стикається з невизначеним майбутнім, оскільки майбутній стандарт викидів Євро 7 зробить невеликі автомобілі занадто дорогими для розробки. Згідно з новим звітом Autocar, Kia Rio також постраждає.

Видання повідомляє, що південнокорейська малолітражка зникне з європейського та британського ринків вже цього року. Нинішнє покоління було випущено в 2017 році, тому наступник, схоже, не планується. Натомість, близький до нього Kia Stonic, швидше за все, отримає більше місця в автосалонах. Він також знаходиться в сегменті B. Але це позашляховик. І це добре.

Минулого року Kia поставила в Європу лише 32 506 Rio, що на 9% менше, ніж у попередньому році.

Зсув клієнтського попиту в бік позашляховиків також змусив Kia прийняти рішення про зняття з виробництва Rio. “Окрім розробки Rio, Kia залишається повністю відданою сегменту малолітражних автомобілів класів A та B”, – йдеться у заяві компанії, опублікованій на сайті Autocar. Це звучить як хороша новина для Picanto, який вже є одним з останніх доступних субкомпактів на європейському ринку. 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.