Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Український бізнесмен заявив про намір відродити бренд ЛуАЗ для електрокарів

Заступник голови правління асоціації EV-UA Вадим Ігнатов заявив про намір відновити бренд ЛуАЗ і почати випускати під ним електрокари. Про це йдеться на його сторінці у Facebook.

Ігнатов заявив, що, на його думку, в Україні не вистачає “максимально зручного та утилітарного” автомобіля, який би задовольняв потреби малого бізнесу і фермерських господарств.

“Колись в українській історії вже був такий автомобіль, але з двигуном внутрішнього згоряння. Це славнозвісна Волинянка – ЛуАЗ 969. Мені завжди було прикро, що зник такий неординарний автомобіль. Саме тому я вирішив відродити і сам бренд ЛУАЗ і почати виробляти новий – електромобіль”, – заявив він.

Відроджена “Волинянка”, за планами Ігнатова, випускатиметься у двох моделях: із двомісною кабіною та великим вантажним відсіком (“Фермер”) та з чотиримісною кабіною та меншим вантажним відсіком (“Сіті”).

Видання Auto-Consulting пише, що пікап матиме двигун потужністю 5 кВт, споживання електроенергії – 7 кВт на 100 км. Максимальна швидкість – 50 км/год. Орієнтовна вартість – трохи понад $5100.

Машина зараз проходить випробування.

Джерело: biz.liga.net

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.