Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Українську реєстрацію в липні отримала рекордна кількість уживаних іномарок за останні 30 місяців

У липні зареєстрували 54 500 іноземних авто з пробігом

У липні 54 500 уживаних іномарок, ввезених з-за кордону, отримали українську реєстрацію – це рекордна кількість за останні 30 місяців. Про це повідомляє асоціація автовиробників «Укравтопром».

Зазначається, що внаслідок цього реєстрації придбаних закордоном вживаних легкових автомобілів перевершили ринок нових легкових авто майже у 5,6 раза. Поповнення автопарку країни старими автівками збільшилось на 59% відносно липня минулого року.

Найбільш популярною маркою залишається Volkswagen – у липні зареєстрували майже 9 200 вживаних авто цієї марки. На другому місці – Ford (4 700), далі – Renault (4 200), Skoda (3 600) та Opel (понад 3 500).

Найпопулярнішим уживаним автомобілем липня став Volkswagen Passat. За місяць свою першу реєстрацію в Україні пройшли 3 300 авто з пробігом цієї моделі.

Усього з січня по липень цього року в Україні зареєстрували 250 000 легкових авто з пробігом, що на 44% більше, ніж торік і у 4,3 раза більше за кількість проданих у країні нових авто за аналогічний період.

Джерело: mind.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.