Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

“Усі субсидії мають бути скасовані, включаючи субсидії для нафти і газу”, – Ілон Маск відмовився від субсидій для нового заводу

Tesla інвестує 5 мільярдів євро у нові акумуляторні заводи

Генеральний директор Tesla Ілон Маск (Elon Musk) прокоментував інформацію про відкликання заявки на отримання субсидій для німецького заводу. Він вважає, що всі субсидії мають бути скасовані.

Tesla завжди вважала, що всі субсидії мають бути скасовані. Проте скасувати треба й величезні субсидії для нафти та газу. Проте уряд чомусь не хоче цього робити.

Ілон Маск

Представник компанії сказав: «Tesla продовжить дотримуватися свого плану будівництва заводу з виробництва акумуляторів на заводі Gigafactory в Бранденбурзі, але більше не буде звертатися за державними субсидіями».

У січні цього року Європейський Союз схвалив програму допомоги на суму 2,9 млрд. євро для підтримки місцевого виробництва акумуляторів для електромобілів. До списку увійшли такі компанії, як Tesla та BMW. На той момент повідомлялося, що Tesla отримає субсидії в розмірі 1,14 мільярда євро. Точну суму спочатку планувалося оприлюднити до кінця цього року. Проте тепер Tesla відкликала свою заявку.

За оцінками Міністерства економіки Німеччини, Tesla інвестує 5 мільярдів євро у нові акумуляторні заводи.

Джерело: www.ixbt.com

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.