Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

У Китаї тестують автомобілі на магнітній підвісці, які левітують над дорогою зі швидкістю 230 км/год.

Автомобіль оснащений технологією магнітної левітації успішно пройшов випробування на шосе в провінції Цзянсу, Китай. У ході експерименту автомобіль масою 2,8 тонн парив на висоті 35 міліметрів над дорогою.

Також було проведено друге дорожнє випробування, під час якого автомобілі розігналися до 200 км/год. Загалом вісім автомобілів було протестовано на ділянці шосе завдовжки 7,9 км із максимальною швидкістю 230 кілометрів на годину.

Випробування проводилися під контролем транспортної влади та мали на меті вивчення конструкції доріг та заходів безпеки для практичного водіння на високій швидкості.

Автомобіль на магнітній підвісці був створений із звичайного транспортного засобу у рамках проекту, розробленого Південно-Західним університетом Цзяотун у Ченду. Установка масивів постійних магнітів для левітації була однією з небагатьох змін, внесених у транспортний засіб.

Дорога була прокладена потужною кондукторною рейкою, яка дозволяла машині левітувати. Ден Цзіган, професор університету, сподівається, що технологія допоможе знизити споживання енергії та збільшити запас ходу автомобілів.

Китай може вже зараз створити виділену смугу для автомобілів на магнітній підвісці, що допоможе призвести до подальшого покращення дорожнього руху.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.