Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

У колекції аксесуарів Burberry з’явився електробайк: вийде обмеженим накладом

Британська компанія Burberry, виробник одягу, аксесуарів та парфумерії, випустить 20 ексклюзивних електричних мотоциклів.

Електрична новинка під назвою DAB Concept-E RS Burberry edition створена у колаборації із французькою компанією DAB Motors. Це перший електробайк для обох компаній. Новинка позиціонується як «високотехнологічний інструмент мобільності».

Concept-E RS укомплектований електромотором потужністю 14 к.с. (10 кВт) та гальмами французької компанії Beringer. Сталеву підвіску для байка поставила шведська компанія Ohlins, яка розробляє системи підвіски для автомобілів, мотоциклів, гірських велосипедів та автоспорту.

На вибір запропоновано два варіанти колірного рішення: темно-синій та сірий металік. Сидіння обтягнуте натуральною шкірою із тисненням у вигляді логотипу Burberry. З такої самої шкіри виготовлений брелок для ключів. Логотип британської марки вигравіюваний на ручках керма та нанесений на колісні диски.

Прийом замовлень на байк на офіційному веб-сайті DAB Motors вже оголошено. Також мотоцикл буде виставлений у флагманських магазинах Burberry у Лондоні, Дубаї, Нью-Йорку, Лос-Анджелесі та Токіо. Бажаючим придбати ексклюзивний мотоцикл доведеться викласти 29 900 євро.

Джерело: autogeek.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.