Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

У Лас-Вегасі презентували революційну зарядну станцію

Коли справа доходить до володіння електромобілем, чи це Tesla Model S або BMW i3, інфраструктура зарядки, безсумнівно, є вирішальним фактором у можливій заміні звичайного автомобіля на електричний. Багато водіїв турбуються про пробіг і тому не хочуть йти на цей крок. Зарядні станції вже поширені, але використання цих пристроїв вимагає місця і планування.

Прагнучи полегшити життя у міських умовах, E-Lift представила нову інтелектуальну та стійку висувну зарядну станцію. Прем’єра відбулася на виставці Consumer Electronics Show (CES) у Лас-Вегасі, оскільки спочатку вона призначалася для ринку Північної Америки.

Пристрій постачається з чотирма роз’ємами для заряджання кількох електромобілів і може бути налаштовано відповідно до переваг власника. Пристрій можна підключити до інтелектуальної системи керування споживанням енергії (SENSE). Простими словами, це додатковий інтерфейс, що дозволяє контролювати енергоспоживання. Однак перевага цього пристрою більш помітна, оскільки вона дозволяє керувати своїми витратами на основі даних про енергоспоживання, які отримує власник.

E-Lift можна комбінувати з джерелами енергії, такими як генератори, сонячні батареї та батареї. Пристрій може похвалитися зарядною потужністю від 3,7 кВт до 22 кВт, зчитувачем карток RFID, можливостями Wi-Fi з можливістю підключення 4G LTE та детектором витоку постійного струму 6 мА в ланцюзі постійного струму. Виробник також подбав про те, щоб сім-карта не блокувалася, а значить, постачальника зарядки можна вибрати.

Пристрій зроблено в Нідерландах і обіцяє бути простим у встановленні та обслуговуванні. Після його покупки команда E-Lift приступила до шестиступінчастої моделі налаштування, щоб зарядний пристрій запрацював. Це включає оцінку ситуації, огляд на місці, індивідуальні консультації, установку, передачу та інструктаж. На регулярне технічне обслуговування та ремонт поширюється гарантія 12 місяців.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.