Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

У НОРВЕГІЇ ЗІЙШОВ НА ВОДУ ПЕРШИЙ У СВІТІ ЕЛЕКТРИЧНИЙ БЕЗПІЛОТНИЙ СУХОВАНТАЖ

Судно під назвою Yara Birkeland вже здійснило перший короткий рейс з комуни Хортен у Осло. Тепер компанія Yara займеться процедурою сертифікації корабля та його безпілотної технології для дозволу на використання його у комерційній діяльності. Про це повідомляє видання New Atlas.

Yara Birkeland є спільним проектом норвезького виробника добрив Yara та суднобудівника Kongsberg. У планах уряду використовувати корабель для перевезення хімічних речовин із заводу в Порсгруні до найближчих міст, що значно знизить викиди вуглекислого газу та оксидів азоту за рахунок зниження потреби в дизельних вантажівках.

Судно довжиною 80 метрів оснащене батареєю на 6,8 МВт/год та здатне перевозити до 3200 тонн вантажу з максимальною швидкістю 15 вузлів (28 км/год), яку забезпечують два двигуни Azipull по 900 кВт.

Джерело: processer.media

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.