Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

У Нідерландах розробили дитячий шолом з грибів і сіна, який росте разом з дитиною

Шолом Grow-It-Yourself, від компаній NOS Design та Polybion, збільшується у розмірах, разом з дитячою головою. Він виготовлений з екологічних матеріалів і розкладається на компост за місяць.

Розробники позиціюють шолом, як ідеальний варіант для дитини, що росте. Захисний аксесуар створений з сіна та міцелію грибів, нитки якого мають щільну структуру і здатні до проростання на будь-якій поверхні.

Унікальна технологія матеріалу шолома Grow-It-Yourself склад дозволяє йому не лише підлаштовуватися під розміри, що змінюються, але й під форму голови людини.

Крім повної екологічності, інноваційний шолом також має такі переваги, як вентильованість, ударостійкість та вогнетривкість. Він також легко розкладається. Якщо припинити ним користуватись на місяць – він повністю зруйнується.

Поки що розробники створили перший тестовий зразок. Вони працюють над тим, аби привести шолом з грибів і сіна у відповідність до чинних правил безпеки.

Джерело: auto.24tv.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.