Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

У Німеччині починається будівництво першої у світі дороги загального користування з бездротовою зарядкою електромобілів

Ізраїльська компанія Electreon, яка спеціалізується на технології бездротової зарядки електромобілів (EV) в дорозі для комерційних і пасажирських електромобілів, буде розгортати свою технологію в першому в історії проєкті громадських бездротових доріг у Німеччині.

Electreon розгорне 1 км системи електричних доріг (ERS) уздовж ділянки дороги, а також дві статичні зарядні станції. Два місця розташування визначаються на основі автобусного маршруту і місць, де автобус зупиняється під час свого графіка роботи.

Технологію буде розгорнуто у два етапи, у місті Балінген. На першому етапі буде розгорнуто 400-метрову трасу з двома стаціонарними зарядними станціями. На другому етапі електрична дорога буде розширена ще на 600 метрів. У рамках проєкту заряджатиметься громадський електричний автобус.

Проєкт Balingen слідує за успішним пілотним проєктом з технологією Electreon у місті Карлсруе в партнерстві з EnBW. У навчальному центрі EnBW було прокладено електрифіковану дорогу, яка живить місцевий громадський автобус.

“Проєкт у Балінгені показує, наскільки інноваційно і послідовно ми просуваємо електричну мобільність у Німеччині”, – сказав доктор Максиміліан Арнольд, який курирує проєкт у дослідницькому підрозділі EnBW. “У нас цілісний підхід, і ми хочемо зробити бездротову зарядку технічно придатною для німецького громадського транспорту”.

 

Джерело: businesswire

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.