Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

У плюсі ​​лише Китай: прогнози світового ринку легкових автомобілів у 2022 році

За даними Німецької асоціації автомобільної промисловості (VDA), світове виробництво легкових автомобілів у 2022 році приблизно відповідає обсягу продажів попереднього року. Це складає 71,4 мільйона автомобілів, що на 9,2 мільйона автомобілів менше, ніж у 2019 році до корони, і на 13 мільйонів автомобілів менше, ніж у 2018 році.

Згідно з прогнозом VDA, приросту досягне лише Китай (+9% до 23 млн автомобілів). Після карантинних заходів у квітні та травні китайський ринок відновився з величезною динамікою.

Очікування щодо США та Європи навпаки знижуються насамперед через високу інфляцію та підвищення відсоткових ставок. В США очікується зниження обсягу продажів легкових автомобілів на 7 відсотків – до 13,8 мільйона.

Європейський ринок переживає проблеми з ланцюгом поставок, що спричинила загарбницька війна Росії в Україні. VDA понизила свій прогноз для Європи та очікує мінус 4 відсотки та 11,3 мільйона автомобілів. 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.