Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 13.02.2023

У Польщі продовжили термін дії українських водійських прав: що потрібно знати

Польща розширила можливості використання українських документів, які дозволяють участь у дорожньому русі.

Про це повідомляє Головний сервісний центр МВС.

За даними МВС, це стало можливим після внесення Польщею змін до Закону “Про допомогу громадянам України у зв’язку зі збройним конфліктом на території цієї держави”. Нові норми ухвалено 13 січня 2023 р.

Відповідно до цих змін, посвідчення водія, видане в Україні, вважається дійсним на території Польщі до 31 грудня 2023 року, навіть якщо термін дії такого посвідчення вичерпався. А також усі громадяни, які в’їхали на територію Польщі автомобілем на державних реєстраційних номерних знаках України та мають свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, видане в нашій країні, можуть вільно пересуватись по території Республіки до 31 грудня 2023 р. без виїзду на територію України.

Це положення стосується всіх громадян України, які легально перебувають на території Республіки Польща – зокрема й тих, які перебували на території Польщі до 24 лютого 2022 р.

Джерело: prm.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.