Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

У стилі Lotus з електричним серцем

Китайський стартап електромобілів SSC (розшифровується як Small Sports Car) представив свою дебютну роботу – модель SC01. Вона повинна завоювати серця водіїв спортивних автомобілів завдяки поєднанню високої продуктивності та малої ваги.

Перші зображення SC01 навіюють спогади про Alfa 4C або Lotus Elise. Lotus Elise та електропривод – старожили швидко згадали про Tesla Roadster, з якого Ілон Маск почав свої амбіції щодо електромобіля у 2008 році.

Потужність 320 кВт, запас ходу 500 км

Поки що мало інформації про технологію, яка насправді ховається під стильною зовнішністю. За привод відповідають два електродвигуни, які розподіляються по обох осях і забезпечують повний привод. Загальна потужність – 320 кВт. Достатньо потужності, щоб розігнати SC01, який важить лише 1300 кілограмів, з місця до 100 км/год за 3,9 секунди. Енергія для приводу надходить від батареї, для якої компанія не надала інформацію про ємність та технологію. Проте китайці впевнено заявляють про запас ходу в 500 кілометрів.

У дизайні SC01 поєднуються елементи Lotus Evora спереду з великими повітрозабірниками на боках, які так знайомі з Elise або Exige. Задня частина зі спойлером цілком може бути результатом натхнення Lancia Stratos або Ferrari. Маючи довжину 4,01 метра, ширину 1,82 метра та висоту всього 1,16 метра, SC01 знаходиться прямо в центрі території Lotus. Колісна база двомісного автомобіля – 2,50 метра.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.