Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

У Європі вперше за 13 місяців зріс попит на нові авто – Bloomberg

Вперше з липня 2021 року на європейському авторинку зафіксовано місячний приріст реєстрації нових автомобілів, пише агентство Bloomberg з посиланням на дані Європейської асоціації автовиробників.
 
Повідомляється, що в ЄС зареєстровано 748 961 авто у серпні 2022 року, що на 3,4% більше за показник серпня 2021 року.
 
Найбільше зростання продажів показала німецька Mercedes-Benz – плюс 16% порівняно із серпнем минулого року. Найбільш суттєво зросли реєстрації нових авто у Німеччині (на 3%), у Франції (3,8%) та в Іспанії (9,1%).
 
Зростання продажів пов’язують із подоланням кризи напівпровідників в автопромисловості та низькою базою порівняння зі статистичними показниками ковідного 2021 року.
 
Але продажі нових авто в ЄС все ще нижчі за допандемічний рівень, і в агентстві вважають, що сплеск попиту на нові авто в ЄС – явище тимчасове, а далі слід очікувати нового падіння.
 
“Висока інфляція, зростання процентних ставок і зниження довіри споживачів призводять до того, що європейці відкладають на майбутнє заміну старих автомобілів на нові. Попит на автомобілі скорочуватиметься в 2023 році”, – прогнозують у Bloomberg.
Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.