Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

У 2023 році автомобілі Ford будуть працювати на Android

Автомобілі Ford і Lincoln будуть працювати на операційній системі Android, починаючи з 2023 року. Це надасть водіям доступ до таких функцій, як Google Асистент, Карти і додатки з магазину Play Store. Співпраця з Google також дозволить Ford зберегти високі позиції на ринку електромобілів в майбутньому.

У найближчі роки операційна система для автомобілів Android Automotive почне поширюватися майже повсюдно. Ford уклав партнерство з Google, згідно з яким машини компанії, включаючи моделі Lincoln, з 2023 року працюватимуть на Android.

Інтеграція Ford з Android надасть мільйонам автомобілів по всьому світу великий доступ до різних сервісів Google, в тому числі Асистент, Карти та додатки з Play Store. Крім того, платформа буде оновлюватись по бездротовому інтернету. У традиційних автомобілях для цього потрібно використовувати USB, а в деяких випадках навіть відвідувати автосалон.

Компанії поки не уточнили, які автомобілі першими будуть підключені до Android. Однак можна припустити, що Ford віддасть пріоритет електрокарам та іншим передовим машинам.

В рамках співпраці Ford і Google також створять спільну групу Team Upshift, яка розширить межі можливостей Ford. Наприклад, вона займеться поліпшенням клієнтського досвіду за допомогою даних і технологій. Google виступить як основний постачальник хмарних послуг для ШІ-розробок та інших завдань.

Ford досить пізно вирішила впроваджувати інформаційно-розважальні системи на базі Android. Volvo вже використовує цю технологію в своїх автомобілях бренду Polestar. Крім того, Google надає Android для General Motors, альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi і бренду Peugeot від Groupe PSA. На початку цього року Peugeot і Fiat Chrysler об’єдналися, утворивши новий концерн Stellantis.

Проте угода з Ford має величезні масштаби і надасть Android більшій кількості водіїв. Вона також зіграє важливу роль для майбутнього компанії. Сучасні автомобілі мають потребу в потужному програмному забезпеченні, а через перехід індустрії до електрокарів, технологій Connected Car і самокерування, ця потреба буде тільки збільшуватися. Використання системи Android дозволяє Ford передати частину роботи Google, а також конкурувати з Tesla й іншими компаніями, у яких вже є автомобільні інтерфейси.

Джерело: rb.ru

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.