Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

У 2023 році автомобілі Ford будуть працювати на Android

Автомобілі Ford і Lincoln будуть працювати на операційній системі Android, починаючи з 2023 року. Це надасть водіям доступ до таких функцій, як Google Асистент, Карти і додатки з магазину Play Store. Співпраця з Google також дозволить Ford зберегти високі позиції на ринку електромобілів в майбутньому.

У найближчі роки операційна система для автомобілів Android Automotive почне поширюватися майже повсюдно. Ford уклав партнерство з Google, згідно з яким машини компанії, включаючи моделі Lincoln, з 2023 року працюватимуть на Android.

Інтеграція Ford з Android надасть мільйонам автомобілів по всьому світу великий доступ до різних сервісів Google, в тому числі Асистент, Карти та додатки з Play Store. Крім того, платформа буде оновлюватись по бездротовому інтернету. У традиційних автомобілях для цього потрібно використовувати USB, а в деяких випадках навіть відвідувати автосалон.

Компанії поки не уточнили, які автомобілі першими будуть підключені до Android. Однак можна припустити, що Ford віддасть пріоритет електрокарам та іншим передовим машинам.

В рамках співпраці Ford і Google також створять спільну групу Team Upshift, яка розширить межі можливостей Ford. Наприклад, вона займеться поліпшенням клієнтського досвіду за допомогою даних і технологій. Google виступить як основний постачальник хмарних послуг для ШІ-розробок та інших завдань.

Ford досить пізно вирішила впроваджувати інформаційно-розважальні системи на базі Android. Volvo вже використовує цю технологію в своїх автомобілях бренду Polestar. Крім того, Google надає Android для General Motors, альянсу Renault-Nissan-Mitsubishi і бренду Peugeot від Groupe PSA. На початку цього року Peugeot і Fiat Chrysler об’єдналися, утворивши новий концерн Stellantis.

Проте угода з Ford має величезні масштаби і надасть Android більшій кількості водіїв. Вона також зіграє важливу роль для майбутнього компанії. Сучасні автомобілі мають потребу в потужному програмному забезпеченні, а через перехід індустрії до електрокарів, технологій Connected Car і самокерування, ця потреба буде тільки збільшуватися. Використання системи Android дозволяє Ford передати частину роботи Google, а також конкурувати з Tesla й іншими компаніями, у яких вже є автомобільні інтерфейси.

Джерело: rb.ru

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.