Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

У BMW різко виріс прибуток: понад три мільярди євро за квартал

Хороший бізнес на дорогих моделях плюс поглинання більшості китайського спільного підприємства BMW Brilliance Automotive (BBA) сприяли виробнику автомобілів BMW у третьому кварталі.

Група заробила майже 3,7 мільярда євро -це на 28 відсотків більше, ніж рік тому. У автомобільному підрозділі операційний результат зріс майже на 64 відсотки до 2,87 мільярда євро.

Продажі групи зросли в третьому кварталі на 35 відсотків до 37,2 мільярда євро. В результаті компанія досягла профіциту в 3,18 мільярда євро, рік тому це були 2,58 мільярда.

BMW: Умови погіршуються

BMW також підтвердила зниження прогнозу продажів, який був зроблений влітку. У 2022 році очікують, що продажі автомобілів будуть «трохи нижче» рівня попереднього року в 2,5 мільйона автомобілів. Однак було також наголошено, що високі темпи інфляції та зростання процентних ставок погіршують загальні умови для споживачів і, ймовірно, вплинуть на поведінку споживачів у найближчі місяці.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.