Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 10.01.2023

Оновлена TESLA Model S доступна з січня 2023

Tesla пропонує Model S з 2012 року, а в 2016 році розкішний електричний седан отримав оновлення. Про візуальні зміни моделі, які були представлені на початку 2021 року, навряд чи варто згадувати.

Наразі був перероблений передній фартух, задні крила здаються трохи сильнішими, а колеса отримали новий дизайн. За даними Tesla, тепер седан буде мати коефіцієнт аеродинамічного опору cW 0,208.

Набагато важливіше в оновленні моделі, однак, те, як змінюється технологія приводу. Model S Dual Motor – це базова версія з повним приводом. Запас ходу складає 634 кілометри (WLTP), максимальна швидкість – 250 км/год, а час розгону до 100 км/год – 3,2 секунди.

Tesla Model S Plaid+ скасовано

Спочатку дві версії Plaid з трьома двигунами кожна мали бути запущені наприкінці 2021 року. Версія Plaid+ потужністю 1100 к.с., запасом ходу 840 км і максимальною швидкістю 320 км/год була безцеремонно скасована босом Tesla Ілоном Маском. Натомість модель Plaid (без Плюса) має замінити версію Performance. Ця модель має потужність від 1020 к.с., 600 кілометрів пробігу (WLTP), 322 км/год і 2,1 секунди до 100 км/год.

Tesla також удосконалює Model S не тільки шумопоглинаючим склом, але і швидкістю зарядки на суперчарджерах – не повідомляючи, однак, ніяких конкретних деталей. Маск натякає, що Model S повинна мати можливість заряджатися до 300 кілометрів пробігу за 15 хвилин. Крім того, є модифікований тепловий насос. Це гарантує більший діапазон роботи за низьких температур, а в моделі Plaid – максимальну продуктивність силового агрегату протягом більш тривалого часу.

Новий дисплей та кермо

Клієнти можуть розраховувати на ще більше змін в інтер’єрі. Тут привертає увагу нове рульове колесо в стилі реактивного літака. Однак є сумніви, що така форма є законною – в США дозволені тільки закриті кермові колеса діаметром не менше 13 дюймів. Важелі рульової колонки на кермовому колесі відсутні, водій керує покажчиками поворотів за допомогою кнопок. Тим часом, у вихідному коді сайту Tesla було виявлено ще одне зображення класичного керма. За первинними чутками, це кермо буде доступне як опція, але можлива поставка обох варіантів рульових коліс. 

12,3-дюймовий дисплей приладів залишився без змін. Однак, на відміну від поточної моделі, Tesla розміщує 17-дюймовий центральний екран (роздільна здатність 2 200 x 1 300) поперек – як в Model 3 або Model Y. Окрім управління інформаційно-розважальною системою та асистентами, водій також може керувати тризонним автоматичним клімат-контролем. Tesla також модернізувала користувальницький інтерфейс з розсувними вікнами програм і панеллю додатків на нижньому краї. Приладова панель більш вертикальна, отримала значно більше дерев’яних елементів і не має вентиляційних отворів.

Третій екран для задніх пасажирів в торці центральної консолі призначений для комп’ютерних ігор, в комплекті з бездротовими контролерами. Tesla обіцяє до десяти терафлопс обчислювальної потужності. Всі пасажири користуються новою аудіосистемою преміум-класу з 22 динаміками потужністю 960 Вт та шумозаглушенням, а також сидять на контурних сидіннях з більшими підлокітниками.

Старт замовлень Tesla Model S – січень 2023 року

Довгий час було незрозуміло, коли доопрацьовані моделі Tesla Model S будуть фактично доставлені покупцям. Тепер зрозуміло: замовлення можна буде розміщувати з січня 2023 року. Щоправда, спочатку доступна лише базова Model S. Нову версію можна впізнати за написом Tesla на задніх дверях, який замінив Tesla-T, а також за новими, покращеними гальмівними супортами червоного кольору.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.