Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

ФЕРНАНДО АЛОНСО ПОКАЗАВ СВІЙ НАЙКРАЩИЙ РЕЗУЛЬТАТ З МОМЕНТУ ПОВЕРНЕННЯ В ФОРМУЛУ-1

Команда Alpine F1 Team набрала вісім очок на Гран-прі Азербайджану 2021 року завдяки двом чудовим фінальним колам, коли Фернандо Алонсо піднявся на чотири позиції і фінішував шостим. Естебан Окон зійшов з дистанції через втрату потужності на початку гонки.

Фернандо показав блискучий результат в останніх двох колах після пізнього рестарту перегонів в Баку, який став для нього найкращим у Формулі-1 з Гран-прі Австралії 2018 року.

Фернандо та Естебан добре стартували, обидва пілоти поліпшили свої позиції під час серії обгонів. До кінця першого кола Фернандо був сьомим, а його напарник по команді відразу за очкової зоною – на одинадцятому місці.

Всього кілька кіл по тому для Естебана гонка закінчилася: на 4 колі він відчув раптову втрату потужності, яка змусила його вирушити в бокси разом зі своїм А521.

Фернандо був одним з перших, хто перейшов на шини Hard, зробивши піт-стоп на 7-му колі. Велика частина пілотів, яка стартувала на шинах Soft, слідувала його прикладу всього декількома колами пізніше. У підсумку іспанець став дванадцятим після хвилі піт-стопів.

На 31-му колі через інцидент з Ленсом Строллом своєчасно виїхала машина безпеки, що дозволило Фернандо встановити свіжі шини Soft, коли піт-лейн знову відкрився.

На свіжіших шинах, ніж у суперників попереду, Фернандо відіграв кілька місць і націлився на першу десятку, але не зміг прорватися до McLaren Даніеля Ріккардо, який утримував десяте місце. Результат здавався фінальним, але в зв’язку з аварією Макса Ферстаппена було піднято червоний прапор. В результаті було прийнято рішення всім машинам повернутися в бокси, виявилося, що останні два кола до фінішу стануть справжнім спринтом.

Після тривалої перерви сесія відновилася рестартом з місця. Все на тих же шинах Soft Фернандо тримався до самого кінця і влаштував майстер-клас з водіння. Спочатку він випередив кілька машин в першому повороті, а потім відважно обігнав Юкі Цунода по зовнішній стороні п’ятого повороту і фінішував шостим на трасі в Баку.

Естебан Окон, стартував 12-м, зійшов:

«Через втрату тиску мені довелося досить рано зійти. Я добре стартував, був попереду обох McLaren і змагався із суперниками. Я вів свою гонку, темп дозволяв розраховувати на фініш в першій десятці, що Фернандо і продемонстрував. Очевидно, що це був не мій вікенд, але ми перегорнемо сторінку і вирушимо на Гран-прі Франції. Це буде приголомшливо, я не можу дочекатися, коли знову опинюся там».

Фернандо Алонсо, стартував 8-м, фінішував 6-м:

«Я радію за команду, ми заробили кілька важливих очок. Ми заслужили цей результат в кінці складного вікенду. Останні кола пройшли дуже весело – я агресивно атакував і відіграв кілька позицій. Команда добре відпрацювала, але в гонці машині все ж не вистачало швидкості. Нам потрібно все проаналізувати, але я задоволений тим, як все закінчилося. Будемо намагатися зберегти цей темп у Франції».

Марцін Будковські, виконуючий директор:

«Гонка розпочалася не кращим чином: Естебану довелося зійти через проблеми із силовою установкою, а машині Фернандо не вистачало швидкості – потрібно зрозуміти чому. В цілому, не найкращий день для нас, але ми радіємо, що з двома пілотами, які потрапили в аварію, все гаразд, а після рестарту ми побачили захоплюючу боротьбу. Добре, що Фернандо продемонстрував своє економічне диво й відіграв три позиції, фінішувавши шостим. Це відмінна нагорода для всіх в команді за наполегливу працю. Він знову конкурентоспроможний, і тепер потрібно працювати разом, аби команда повернулася у форму до наступної гонки у Франції».

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.